Točenie hlavy a závraty

22nikuska8

ahojte. ja mavam caste tocenie hlavy, mam pocit ze odpadnem...casto mi je aj zle na vracanie ale nevraciam. uz sa aj niekam bojim ist sama ze by som mohla odpadnut :(( bola som aj u doktora ale nic mi nevedia zistit... neviem co to moze byt :( ak by nahodou niekto vedel co mam robit aby mi to preslo tak mi napiste.prosim..dakujem

tatiana26

SUNNY.... no ja toto mám už niekoľko rokov...je to úzkosť...každý, kto má úzkosť alebo panickú poruchu to pozná...ale možno u teba je to niečo iné... Iné problémy nemáš?

sunnysweetie

takze zeby chrbtica??? mne sa uz treti den toci hlava a je mi na odpadnutie.. jasne, ze prve co ma napadlo bola nejaka vazna choroba..aj som si uz poplakala.. ale takto to dalej ist nemoze.. co robit???

adka00

Chrbtica je ,,svina" ze sa musim tak vyjadrit ,ja uz skoro pol roka trpim na zapal nevovych zakonceni v chrbtici.Von nechodim lebo mam bolesti uz ani neviem ako to vyzera mimo nasej dediny .Ale dufam ze to uz prejde kym mi dovtedy nezasibenka.Tak ze ine nam nezostava len skusat co nam zaberie :AHOJ A VELA SIL TI PRAJEM

krk

no ja mam trosku viac - 26, nikdy predtym som problemy nemala, ale je pravda, ze som sa dost hrbila a svalovy korzet nic moc, takze sa s tym teraz snazim nieco robit .. len niekedy mi je na neuverenie, ze taketo veci moze sposobovat "len" chrbtica ..

adka00

neviem kolko mas rokov moj syn 18 .Teraz je v pohode ale moze sa mu to vratit ,ale dost casto ho bolieva hlava .Ale z vlastnych skusenosti ti mozem povedat ze to prejde mala som to aj ja ako 17 rocna ,neviem cim to preslo ale preslo to .a ten pilates je vyborna volba.Ja ti mam taku znamu babicku ktora toto vie dat do poriadku ale byva az celkom na juhu Slovenska .

krk

no mne to zacalo v auguste, v oktobri som mala jednu rehabku a neskor som zacala cvicit pilates a teraz nedavno plavat, no problemy su stale :(

adka00

Trvalo mu to aj pol roka kym sa z toho dostal .Nie je to nic prijemne ja vas tu vsetkych chapem a je to taky kolotoc pri tejtochorobe .Rehabilitacie ,lieky ,cvicit a tak dookola no ale ste mladi tak urcite sa to casom polepsi.