Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Staznost na SAD

Príspevok v téme: Staznost na SAD
nell

ahojte. je to mozno troska odveci, ale ako podat staznost na SADcku??? myslite, ze sa take nieco moze poslat mailom? Totiz uz 3 krat za posledny tyzden sa mi stalo, ze nesiel bus, i ked bol napisany aj na net, aj v poriadku na zastavke.. Neviem, co to zase ma byt, ale uvedomuju si ti ludia tam, ze my potrebujeme ist do roboty a byt tam na cas, aby sef bol v pohode????? dakujem

mifor

Mne sa to veru tiež raz stalo, zrazu len cítim v autobuse cigaretový dym a uplne som zostala vyvalená, že šofér fajčí.

Zimba

v zime kolko stupnov ma byť v autobuse?
môže šofér v autobuse fajčiť,hlavne v zime, má otvorené okno nezapne kurenie len vpredu ako on sedi,

mary2

stačí poslať meilom, nájdi si stránku sad príslušného mesta a tam určite bude nejaký kontakt, ja som tiež písala sťažnosť, dva týždne sa nikto neozval a potom mi prišla odpoved, že moja sťažnosť bola opodstatnená, takže hor sa do toho, lebo niektorí šoféri verejnej dopravy si myslia, že sú nesmrteľní a k tomu ešte nepíš na dispečing, lebo bohvie ako to dopadne, ja som rovno sekretárke riaditeľa

mary2

stačí poslať meilom, nájdi si stránku sad príslušného mesta a tam určite bude nejaký kontakt, ja som tiež písala sťažnosť, dva týždne sa nikto neozval a potom mi prišla odpoved, že moja sťažnosť bola opodstatnená, takže hor sa do toho, lebo niektorí šoféri verejnej dopravy si myslia, že sú nesmrteľní

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.