Staznost na SAD

Príspevok v téme: Staznost na SAD
nell

ahojte. je to mozno troska odveci, ale ako podat staznost na SADcku??? myslite, ze sa take nieco moze poslat mailom? Totiz uz 3 krat za posledny tyzden sa mi stalo, ze nesiel bus, i ked bol napisany aj na net, aj v poriadku na zastavke.. Neviem, co to zase ma byt, ale uvedomuju si ti ludia tam, ze my potrebujeme ist do roboty a byt tam na cas, aby sef bol v pohode????? dakujem

mifor

Mne sa to veru tiež raz stalo, zrazu len cítim v autobuse cigaretový dym a uplne som zostala vyvalená, že šofér fajčí.

Zimba

v zime kolko stupnov ma byť v autobuse?
môže šofér v autobuse fajčiť,hlavne v zime, má otvorené okno nezapne kurenie len vpredu ako on sedi,

mary2

stačí poslať meilom, nájdi si stránku sad príslušného mesta a tam určite bude nejaký kontakt, ja som tiež písala sťažnosť, dva týždne sa nikto neozval a potom mi prišla odpoved, že moja sťažnosť bola opodstatnená, takže hor sa do toho, lebo niektorí šoféri verejnej dopravy si myslia, že sú nesmrteľní a k tomu ešte nepíš na dispečing, lebo bohvie ako to dopadne, ja som rovno sekretárke riaditeľa

mary2

stačí poslať meilom, nájdi si stránku sad príslušného mesta a tam určite bude nejaký kontakt, ja som tiež písala sťažnosť, dva týždne sa nikto neozval a potom mi prišla odpoved, že moja sťažnosť bola opodstatnená, takže hor sa do toho, lebo niektorí šoféri verejnej dopravy si myslia, že sú nesmrteľní