Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

preventívna prehliadka na gynde - zmeny?

silviia

jaj a od 40 je povinna mamografia , myslim raz za 2 roky? ale to by som zvazila ci ist ci neist... ale sono prsnikov urcite

silviia

zalezi to len od konkretneho gynekologa/hovorim o statnom, nie sukromnom/, moze kazdorocne alebo raz za 2-3 roky sam si urcuje limity jak sa rozhodne je na nom. v preventivke je okrem ineho/teda okrem bezneho cyno vysetrenia vratane cytologie z krcka/ i sono prsnikov raz rocne a raz rocne vsetky brusne onkomarkery odoberane z krvi vratane gynekologickeho/spolu 5/. taktiez moze zobrat krv na krvny obraz a biochemiu+CRP, predovsetkym pecenove testy

hula

Už aj tak väčšina lekárov je súkromná.Aj môj je súkromný,ale teraz tu riešime preventívne gynekologické prehliadky-hradené zdravotnou poisťovnou.

barbinka

tak ja kvôli tomuto chodím k súkromníkovi. síce si zaplatím, ale urobí mi všetko, čo si želám a je o mňa dobre postarané. aj keď by to malo byť aj peňazí.

hula

Ja som bola tiež na prehliadke a neurobili mi ster z krcka,pretože vraj od nového roku-pokiaľ je dvakrát za sebou negatívny nález-tak máme nárok iba raz za tri roky na vyšetrenie prevencie rakoviny krčka maternice.Vraj sú zmeny aj na ďalšie vyšetrenia,aj vek.No super!Hlavne,že sa všade hovorí o prevencií,a tak to zmenia.Mám 36 rokov,a od 25 rokov chodím pravidelne na preventívne gynekologické prehliadky,pri ktorých mi stále robili do teraz ster.

Textová Inzercia

Osobný rozvoj inak

Riešenie Vašich osobných problémov jednoduchým, účinným a tým najprirodzenejším spôsobom. Staňte sa sebe tým najlepším liečiteľom.

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.