KRAMY-dovolenka

Príspevok v téme: KRAMY-dovolenka
coteraz

Ahojte, mala som presne vypocitane aby som nedostala kramy na dovolenke ale akurat teraz mi ich omeskalo a mi to vychadza tak ze akurat dostanem ked idem na dovolenku....myslite ze mi to bude meskat aj potom lebo meskali mi teraz skoro 2 tyzdne tak ze by som na dovolenke nemala a nedalo by sa to nejak schvalne oneskorit ????? plss potrebujem radu :( dovolenku som si chcela uzit....mam 14 rokov

sisssa

No presne tak. Tie ktore nemaju silny menzes, k tomu 2 dni bolesti a trva to cele 7 dni, tak si mozu hovorit zastrcim stupel a idem. Kto to nezazil, nepochopi. Ja som tak raz na dovolenke bola a nebolo to nic prijemne. To som este cestovala 25 hodin v buse. No nikdy viac.

zwedavus

no aduliena presne tak.. napriklad ako ja.. ja mam obrovkse bolesti.. a predsatvit si dovolenku s takymi obrovskymi bolestami, to neni ziadna dovolenka.. a lieky tiez nejako nezaberaju, takze by som to musela asi naozaj prelezat v posteli.. tak to dakujem pekne..

aduliena

No lenže baby, nie každá z nás má to šťastie, že keď má krámy, tak o nich ani nevie... Niektoré z nás prvé dva dni preležia v posteli....viete si tak predstaviť dovolenku? Lebo ja nie...

barbinka

žiadne na oddialenie by som ja neužívala. či som bola pri mori, alebo nie, vôbec som to takto neriešila. však tampóny existujú.

izabelita

tiez nechapem o com hovorite saz zastrc si stupel-tampon a vybavene ake znicenie vyletov ja chodim po vyletoch cesko taliansko dansko pariz a kramy nekramy aj sa kupem a nic dam stupel a ide sa este som nemala znicenu dovolenku cez kramy

coteraz

pocuj ja idem na dovolenku k moru a nie do pariza a pri mori sa asize budem kupat a chodit v plavkach a tampony som nikdy neskusala a bojim sa oskusat takze z celej dovolenky budem mat akurat tak nic

hijola

ach boze co s toho robis tragediu?..ja som bola cez kramy v parizi v rime aj vo florencii v strasnom teple a cestovali sme autobus a uplne v pohode sa to da zlvadnut...nemozes nechat aby ti kramy znicili osobny zivot...je to normalna vec zoberies lieky proti bolesti vlozky alebo tampony a ides...aj kupat sa da s tamponom co si myslis?...uplne v pohode tak sa upookoj preboha..