KRAMY-dovolenka

Príspevok v téme: KRAMY-dovolenka
coteraz

Ahojte, mala som presne vypocitane aby som nedostala kramy na dovolenke ale akurat teraz mi ich omeskalo a mi to vychadza tak ze akurat dostanem ked idem na dovolenku....myslite ze mi to bude meskat aj potom lebo meskali mi teraz skoro 2 tyzdne tak ze by som na dovolenke nemala a nedalo by sa to nejak schvalne oneskorit ????? plss potrebujem radu :( dovolenku som si chcela uzit....mam 14 rokov

coteraz

ja len dufam ze mi ich predpisu vsak na taku dovolenku idem mozno len raz za zivot a nechcem ju mat pokazenu :(((((

miselka

hej presne su to oni. ale tie lieky nie su na predpis. neviem ci je v 14. dobre ich uzivat, ale zase ked ich uzijes len raz a len pre jednu prilezitost, nic by sa nemalo stat

coteraz

nasla som tabletky NORETHISTERON ale ja mam len 14 neviem ci by som mohla daco take uzivat a este som nebola ani u gynekologa...myslite ze mi to predpise napr aj obvodna ?

miselka

neviem presne ako sa volaju, ale ked sa popytas v lekarni, tak ti urcite poradia. alebo skus patrat v uz zalozenych temach podobneho problemu a tam by si to urcite mala najst