odpustit neveru - ano alebo nie?

elsa

ja mam dlhorocnz vztah a prednedavnom som priatela podviedla, prezila som psychicku traumu a vtedy sa to stalo, ten clovek mi bol oporou...no teraz mi je vsetko tak velmi luto...ale asi to tak malo byt...svojho priatela stale lubim, ale prezili sme aj velmi vela zleho, neveim ci sa to da este zachranit...uvidime, kazdopadne to co sa stalo ma velmi mrzi, ale nezmenim to...je rozdiel podviest a podviest...ale to ze ta podvadzal styri mesiace, to je moc...ta muselo ist uz o nieco viac, kazdopadne sa drz

zuzulik020

fraisee...to ze bezo mna nemoze zit som mu vobec neuverila a ani nikdy neuverim....ale ked niekoho tak lubis ako ja jeho je to tazke ho len tak nechat...nie som s nim ale este sme to ani uplne neskoncili.vola mi, pise, chodi za mnou a hlavne slubuje co mu uz aj tak neverim

rodrigez

Moniqa ma absolutnu pravdu. Prvy krat podvies je najtazsie, potom to uz clovek zacne brat ako uplne normalnu vec. Je to humus...

moniqa87

este by som ohladne tej nevery dodala, vcera som pozerala program "nevera po slovensky" tam bola jedna zena ktoru exmanzel podvadzal a ten jej povedal, ze podviest ju bolo najtazsie prvykrat, potom to uz islo samo... takze z toho je jasne, ked uz niekto podvedie raz, uz to pre neho nebude taky problem to spravit znova

rada

Uz by som to nedovolila. Co raz spravi, to moze aj 2x zopakovat... Nie, aspon nie tak rychlo sa dat dokopy. Stratila si v nom doveru, a budes stale zit v neistote. Budes mu to mozno neskor vyhadzovat na oci. Je to tazke ja pre teba. Pokial vies zabudnut, co spravil, snad. Ale je by som to urcite neurobila.Z vlastnej skusenosti.

LILIANKA

posli ho do prdele parchanta, ja mala rovnakeho! zabudni, toto nie je laska. Tiez som bola len na prezentaciu, pre stalost vztahu a jebal kade isiel. Som stastna ze dnes neumieram na aids...asi tak.