odpustit neveru - ano alebo nie?

sisula43

NEODPUSTIT JA SOM TO UROBILA A POKRACOVAL V TOM ZNOVA A POTOM CHODIL S PROSIKOM ZE AKO MA MILUJE A ZE BEZOMNA NEMOZE ZIT A DOKONCA AJ VYPLAKAVAL NEODPUSTI MU NIC SU TO PARCHANTI

zuzulik020

dakujem vam vsetkym za rady a nazory a asi odidem.nebude to mat dalej zmysel.a mate pravdu keby ma tak lubil ako mi stale hovori neurobil by to a uz vobec by s nou nebol 4 mesiace

ooo

moj muz ma podviedol po 22 rokoch manzelstva teda on tvrdi ze snou nespal a ona vydata supka s dvomi detmi mu poslala sms ako tuzi po jeho telicku myslela som pretoze ho lubim ze mu odpustim osem mesiacov som salela a trapila sa ci to medzi nimi pokracuje zozierala som sa trpela a nakoniec som si povedala dost to sa neda odpustit neda aj ked ho velmi lubim znicila by som len samu seba takze aj ked je to velmi tazke a budes snim sama pocase ztoho vycuvas vermi

mademoiselle

moniqa87 presne tak som to myslela aj ja, raz sa stat moze,aj ked mna by to total zozieralo,ale 4mesiace, to uz je o niecom inom..

moniqa87

uvedom si, ze ta podvadzal 4 mesiace, ja by som mu uz druhu sancu ani za svet nedala...
je ine, ked sa raz posmykne a jeden vecer sa stane ze ta podvedie, budis, sme len ludia a kazdy mame chyby, ale 4 MESIACE? prepac, ale to je vela uz aj na kona... to by som neodpustila...
odid do anglicka, tam lahsie zabudnes a nezabudni nam napisat ako si sa rozhodla

takverua

nashira, ak niekto neda druhu sancu, to neznamena, ze je naladeny napr. negativne. ja si prave myslim, ze clovek, ktory z takehoto vztahu vycuva, musi mat silu... a z vlastneho pozorovania viem, ze to maju prave ludia pozitivni.
Ak niekto ziada o radu, to neznamena, ze je neschopny. Niekedy za takouto prozbou sa skryva len obycajne vyrozpravanie sa , v takychto situaciach to potrebuje skoro kazdy.
Zuzulik hravu hore, druha sanca sa pri podvadzani nedava. Mozes dat sancu partnerovi, kotry pije, berie drogy.... lebo potrebuje pomoc a podporu, ale nie nejakemu hajzlikovi, co si ta nevazi.