red bull pri uceni...pomoze?

envy1234

je pravda, ze pocas skusok cakame zazraky a chytame sa hovadin..ja som sa prednedavnom na statnice ucila s kavou, redbullom a memoplusom... kamarati pojedli 9 memoplusov (zapijali sme ich kavou a redbullmi)-skoro sme zachranku volali... neprehanat s nicim... som myslela ze mi srdce uleti.... uz som bola zufala..skor si myslim ze pomoze pri uceni spanok a pokoj ako redbully a ine hovadiny..

kava

moja sestra preziva cele skuskove na napojoch ako je redbull...a zatial nemala problem :) ale ja ti tiez odporucam, zeleny cierny caj

monicka2509

ja som tiez pila energy napoje a mne to pomohlo,ale v ziadnom pripade nekombinuj s kavou,ja som to tak uroboila a privela kofeinu neprospieva nikomu,triasla som sa a srdce mi islo vyskocit z hrude

redbull

tak dik:) ale ked uz ho mam kupeny tak vysj´kusam..ja len ci mozem kombinovat skavou..aby minepreskocilo alebo nieco podobne:)

rada

Nooo ja pijem redbull a nemam pocit, ze by to extra pomahalo. Asi som uz predavkovana :). No ale pijem zeleny caj, caj guarana a to je ovela lepsie. Daj sa na caje. Tie vacsinou pomahaju.