Vadi mi to, ked chodi priatel stale von

lenka22

ja mojho musim obcas aj vyhnat aby isiel von s chalanmi :))) ja si chodim s babami na kavicku pokecat a prebrat najnovsie klebety a on chodi vecer na pivecko s chalanmi. obaja mame radi ked mozme byt doma aspon par hodin sami, bez toho druheho, tak sme to takto poriesili... a to sme uz manzelia

kamoska1

dievča preboha, ved ho nechaj dychat....ak chodi raz do tyzdna, ved to je skvele....ja som myslela, ze kadzy den...kazdy clovek potrebuje k svojmu zivotu viac ako jedneho priatela...ty si jeho priatelka, ale to co mu da partia chalanov, to mu nemas sancu dat ty, a navyse ked mu to umoznis, bude si viac vazit, ked bude s tebou

mademoiselle

No je to tazke, zalezi, ze ci ide von co aj viem do krcmy na pivko a porozpravat sa,alebo ide niekam na disco opit sa a ocumovat mlade cicky. Neviem, nechapem take spravanie. Clovek ked chce byt s kamosmi, ok, ja nie som za obmedzovanei,ale vsetko ma svoje hranice. ZAlezi od toho,aky mate vztah, kolko spolu byvate pocas tyzdna. No neviem. A preco nejdes von aj ty s nimi?

marisssa

aspon u mna ide o to, ze cez tyzden sme ozaj mozno len raz spolu, tak sa tesim na vikend aspon a aj tu ma program s kamosmi.
dost , co sa s niektorymi stretava v prace, je s nimi cez tyzden , na mna by si ozaj mohol cas najst aspon tie dva dni cez vikend...

angeles

no nie je dobre obmedzovat chalana ak on teda neobmedzuje teba...neviem ci chodi von s kamaratmi alebo ho laka nieco ine v bare...kazdopadne ked uz sa neviete zhodnut v takejto veci, neviem ci to ma zmysel dalej zivit...

luciaa

To ti vadi, ze raz do tyzdna sa stretne s kamaratmi? Ved je to normalne, ze chce vidiet aj niekoho ineho ako si ty. Nemozes ho tak obmedzovat, lebo to moze skoncit rozchodom. Ak on je s kamaratmi, preco si aj ty nevyrazis s kamaratkami?

marisssa

ja mam ten isty problem.viem, ze nemozem nijako priatela obmedzovat, ale niekedy sa mi zda, ze je castejsie a hlavne radsej s kamosmi,ako so mnou..aj dnes je par desiatok km prec, aj to mi oznamil az dnes, co ja som uz planovala dnesny vecer:-(

lakshmi

Je to normalne. My sme s manzelom domasedi a super nam to vyhovuje. Ine pary su zase kazdy vecer vsade, len nie doma. Horsie je, ked jedneho to taha von a druhy chce byt doma. Dochadza k disharmonii, lebo jednemu sa paci iny zivotny styl ako druhemu...A potom k rovodu (rozchodu).