Kedy mozem ten "humus" vysadit?

smejka

izabelka a ides to dat teda von? ja som vcera pisala do jednej poradne a na pocudovanie som uz dnes dostala odpoved tu je:Ak je to znesiteľné, bolo by vhodné dokončiť balenie, predčasným ukončením užívania dôjde k predčasnému nástupu menzesu

smejka

izabelka a ides to dat teda von? ja som vcera pisala do jednej poradne a na pocudovanie som uz dnes dostala odpoved tu je:Ak je to znesiteľné, bolo by vhodné dokončiť balenie, predčasným ukončením užívania dôjde k predčasnému nástupu menzesu

smejka

izabelka a ides to dat teda von? ja som vcera pisala do jednej poradne a na pocudovanie som uz dnes dostala odpoved tu je:Ak je to znesiteľné, bolo by vhodné dokončiť balenie, predčasným ukončením užívania dôjde k predčasnému nástupu menzesu

izabelka 222

jaj a este jedno beriem to uz 12 den a menzes som mavala tak maximum 5 dni teraz ho uz mam 12 den takze ked to vysadim po 12 tej tabletky tak dostanem asi kramy takze 17 dni krami jupi to je vyhra lol hihi

izabelka 222

ja mam taky isty problem s harmonet volakedy som brala cilest a ziadny problem chcela som akoze nieco lepsie ale zda sa mi ze je to horsie tiez beriem to 12 den a rozmyslam ci to este dobrat len chcem to dobrat koli prehliadke aby som nemala v den prehliadky kramy aby sa mi to nejak nezmenilo hruza ten harmonet hruza

smejka

ja som velmi dlho vahala s uzivanim HAK, dala som sa na to prvy a myslim ze aj posledny krat...urcite by som to raz aj tak skusila, ako sa poznam...teraz uz aspon viem, ze mne to vazne nesedi a len ma to uistilo v tom ze bez HAK je svet krajsi

ifka

..aj pri dobrych vysledkoch krvi je uzivanie HAK nebezpecne,lebo pokial vam nieje nic,tak HAK vam zdravotne problemy urcite pripravi..ked nie teraz,tak o par rokov urcite..cize nespoliehajte sa na to,ze ked mate kontrolovanu krv a vsetky vysledky v poriadku,ze vam hormony neskodia.nikto nerobi specialne vysetrenia krvi na zrazanlivost,lebo je to jednak velmi financne narocne a jednak lekarovi ide o financny zisk a nie o vase zdravie.