Kedy mozem ten "humus" vysadit?

monicka2509

smejka chod za lekarkou a okamzite si od nej zober kartu,totizto pri predpisani hak su velmi dolezite testy na zrazanlivost krvi a pecenove testy,pretoze na zaklade vysledkov z tychto testov ti moze lekarka predpisat VHODNU antiku,ja beriem antiku uz 2 rok a nic mi nie je a som spokojna.A ked pojdes ku lekarke tak sa jej opytaj ci ta chcela zabit lebo keby si neprestala s jej bratim,tak sa ti urobi krvna zrazena a dosledky uz kazdy pozna.Nie je to sranda

smejka

nechapem ako moze byt taky humus dovoleny...
dvojbodka to ti veri ze ten mesiac bol horsi ako to hned vysadit...jasom si uz vcera nedala, jedine coho sa obavam ze sa mi nejako narusi cyklus, dostanes znova menzesa a potom bude chodit ako sa mu zachce...

dvojbottka

naozaj to vysad,ja som mala tiez taketo problemy s HAK este aj zlcnikovu koliku mi to vyvolalo a ja blba som to cele vybrala,tiez som si myslela ze by to mohlo nejaku sarapatu narobit po vysadeni ale myslim ze ten mesiac bol horsi ako to co by to mohlo sposobit.HAK je velky humus ,s hormonmi sa neradno zahravat,len skoda ze ti lekari za to dostavaju provizie...

smejka

ziadne testy mi nikto nerobil...uz si to nikdy nedam, vcera bola moja posledna, uzivam to vzdy o 20:00, ale vazne tym koncim...robi to len sarapatu, vzdy som vedela ze to je svinstvo, ale az taketo...

monicka2509

ako je mozne ze ti je zle,robila ti lekarka testy na zrazanlivost krvi?ak ti je zle okamzite to prestan brat,moze to mat az smrtelne nasledky

smejka

takze dnes si uz nemam dat? dufam ze neurobim nejaku kravinu, ked nedoberiem cely paklik...este ich mam 12, ak by som mala mat 12 takych dni ako tych 9 tak THANKS ale nechcem

angeles

urcite s tym prestan hned...tato anti ti nezapasovala...skus inu. ja mam Lindynette uz druhe balenie a som spokojna pa