zivot

olivia.

Ja rozmýšlam, že si dam prihlašku na ošetrovatelstvo na SZU. Chcem byť zdravotna sestra a potom byť na nejakom detskom oddeleni, vlastne si možem vyberať, kde chcem byť ak sa mi nebude paciť na jednom mieste, pojdem inde... Ale takto s odevnou školou moc na vyber nemam, keď potrebujem peniaze, musím robiť čo sa da : vo vyrobe pasovej, predavačka... To je o ničom

inside

nechala som medicinu nikdy mi to neprestane vadit...ale nemozem inak...ja aj tak utujem vsetko a vzdy...takze je to jedno...trapila by som sa aj keby som ju nenechala/...mozno...neviem

zjuzjika

ja ked som bola mala a este aj na zakladke som chcela byt zdravotna sestra a nakoniec som aj tak sla na inu skolu, som vystudovana vlasova a pletova kozmeticka..a nikdy som to nerobila...mozno sem tam chvilu.... ale potom som sla na vysku..a aj taksom robila uplne ine prace... recepcnu a tak... a tak.. ale chcem ist na kurz uctovnicky a potm robit v neakej administrative.....

DESmodka

ja som chcela robit v lekarni, lebo ma bavilo sa hrat s krabickami :)... lenze chemia ma nabavila... aj tak som skoncila chcemicku strednu... na vysku som sla na ekonomicku aj to len preto lebo som nevedela co chcem... iba som vedela za ucit nechcem :)... a teraz nelutujem... zistila som ze ma bavi praca s papiermi, pracujem v oblasti ktoru som vystudovala :)

sajfina

od mala jedine chemička,výskumná pracovníčka...zatiaľ mi to vychádza,študujem FCHPT STU a uvidím,čo ďalej

joni_

ja si ani moc nepamatam cim som chcela byt, vystudovala som odevnu skolu a teraz robim veducu odevnej vyroby s tak asi 35 ludmi, moja praca ma bavi a je pre mna konickom :) je to hodne tvoriva praca

barbinka

ja som chcela byť speváčka a vyštudovala som učiteľstvo pre 1.stupeň a sociálnu prácu a robím s informačnými technológiami. a nebaví ma tá práca, teda nenapĺňa ma, radšej by som sa venovala ľuďom, len kebyže je to viac ohodnotené.