Vši vo vlasoch

Príspevok v téme: Vši vo vlasoch
pomozte mi

VELMI VAS PROSIM, POMOZTE MI!
nasla som zive vsi, ziadne hnidy nemam. takn som si spravila zabal z olivoveho oleja, vycesavala vlasy- mala som dve dospele a par takych uplne malilinkych hnedych, ale neboli to hnidy. potom som si umyla vlasy samponom proti lupinam, samponom priti vsiam. rano ma mama prezerala, nic som nemala, ale to uz aj predtym ma prezerali a nic nenasli. potom rano som bola v lekarni kupit diffusil H a hrebienok. tym hrebenom som si najprv precesala vlasy, nic som nevycesala, nic nebolo asi. potom som si dala ten diffusil a teraz dufam. DO PONDELKA SA ICH NUTNE MUSIM ZBAVIT!- ak este su. hlava ma nesvrbi. a v pondelok ideme do skoly v prirode, na co som sa lekarnicky pytala a ona ze ak v nedelu vecer nenajdem ziadne, mozem ist. PODARI SA MI TO?

xyzz

Tiež vraj pomáha keď si nalejete na hlavu alkohol, zabalíte na polhodinu do uteráka a zmyjete, ale neviem či to zaberá aj na hnidy. Potom vraj pomáha aj farba na vlasy a žehlička. Neviem, našťastie som to zatiaľ skúšať nemusela.

bezvsi

prečo si to riešila tak komplikovane? V lekárni existuje veľa prípravkov - prírodných, nie chemických, ktoré obsahujú aj jablčný ocot aj regeneračné látky na pokožku a zároveň aj esenciálne oleje, ktoré pôsobia ako odpudzovače vší. Ja som v rodine tiež riešila tento problém. Vybrala som si prírodné prípravky LIBERELLA. kondicionér dcérke zabral veľmi rýchlo, príjemne voňal a krémovitá konzistencia úplne vši zpacifikovala a perfektne sa vyčesali spolu aj s hnidami.Vlasky som jej umyla šampónom tej istej značky a po 2 dňoch bola úplne čistá.:-) Preventívne sme celá rodina používali ten šampón a tak sme sa ochránili .Doporučujem .

zazitokvsiva

Ja som robila opatrovatelku dvom detom a vsi som dostala od nich (matka ma na to ani neupozornila). Hned po zisteni som si farbila vlasy a striekala Difussil, čo vši síce odstránilo ale stále som si nachádzala živé hnidy. (Vraj praskajú iba živé). Tie som si z hlavy povyberala vlas po vlase (trvalo to aj vyše dvoch hodín) ale len pokiaľ som si videla, lebo vzadu mi nemal kto. A potom som si dala na hodinu jablčný ocot. Večer toho istého dňa som si dala jablčný ocot na ďalšiu hodinu. Po vymytí som si vlasy dokladne prefénovala, pokiaľ sa to teplo dalo zniesť a následne som si na celú noc dala na hlavu olivový olej (aj koli regeneracii pokožky.) Vši som mala dokopy 5 dní, už je tomu takmer mesiac čo mám pokoj a som si istá, že už aj natrvalo.

albertaaa

este pomaha aj kura od glisskur hair repair, mne hned po nej zmizlo vsetko.. asi im to nejako smrdi, ja mam taku zltu.

fren01245

je to svinstvo fakt skúsila som alpu, ocot, bravčonú mast, olivoví olej.. žehličku na vlasy farbenie difusil aj ortosan... ten ortosan bol asi najlepši... ale aj tak je to nadlho

a2

aspon viem, ze to nie je pravda, aj som si myslela,ale chcela som tomu verit :) mam syna v skole a tiez sa im tam vyskytuju tiet zvieratka. aj v skolke to mavali. zatial sme to nemali nastastie.