ako odstraniť zaschnuté flaky od krvy ?? pls

majkaaa

Horúca voda na krv NIEEE !!! Najprv namočiť v úplne studenej,studenej,potom v tej studenej akoby si prala,ale bez prášku. Až fľak dostatočne vybledne ,potom vanish a potom do práčky

ewka

namocila som to do tej soli a vody a vobec to nepomohlo ....a zafarbili sa mi od tej krvy aj tie casti ktore neboli predtym ...a do pracky to dat nemozem lebo pre jedny nohavice nebujem zapinat pracku

kamoska1

ja periem v Persile a ten to vyperie aj na 40tke, sice prasky su cim dalej tym slabsie, lebo vraj setrime zivotne prostredie...xixix....takze najprv to namoc do studenej vody a potom to daj normalne do pracky a oper

mademoiselle

horucou urcite nie, na flaky od krvy jedine studena voda. AJ ked ja periem v studenej voe vzdy cerstve,ale susk si nechat namocene v studenej vode a potom to rucne trochu vyper, najskor len cisto v studenej vode. Potom to mozes trepnut do pracky:-) snad ti to zide

adgjl

Tak cerstve skvrny sa maju v studenej a pridat sol. Skus tie stare najprv pomocit v letnej vode, nasyp na to sol-aspon pol dna to tam nechaj a potom sup do pracky..