Prirodné zosvetlenie vlasov

sofia.sara

necitala som prispevky predo mnou ale na zosvetlenie je dobry citron teda stava z citronu..po umyti mokre vlasy este "umyt" v citronovej stave nechat posobit nejaky 10 minut a oplachnut takto to aplikovat par tyzdnov..

annnnnnnnnnn

cibulu uvarit v 1 litri vody a nechat troska vychladnut, naliat a vstrebat do vlasov a nechat posobit aj cely den , noc ako chcete , vyrazne zosvetlííí a slnko to este viac docielííí:))) ahojte

hoodka

Jemné zosvetlenie vlasov

Recept starej mamy.
Je to jednoduché. Stačí si opláchnuť vlasy vývarom z kamiliek a tie potom nechať voľne uschnúť na slnku. Treba opakovať viackrát.
Neodporúča sa na farbené vlasy.

karotka

Harmancek=) vraj....ja mam tmave vlasy takze oskusane to nemam. ale citala som...a je to recept starych mam:D
ale pozor, skoro vsetko (aj prirodne) co zosvetluje, mierne vysusuje...
inak ale skusala som hennu zlaty bland odtien a napriek tomu ze mam dost tmave vlasy, dodala mi taky lahky zlaty odlesk, nezosvetlila, ale mala som vlasky dozlata...mozno aj toto staci;)

ktko

ahojte niekde v inej teme som citala o citronovej stave, ake vlasy myslim farbu by som mala mat na ake tmave by to este chytilo?a musi byt z citrona priamo alebo staci citronka do caju:D alebo slo by to aj s kyselinou citronovou?vie mi niekto poradit?

mademoiselle

marhula v lete ti ich slniecko trochu vytiahne a budes ich mat svetlejsie:-) Mne sa to stavalo kazdy rok- kym som si nezacala davat melir:-)- mam otrasnu farbu vlasov:-)

marhula

nikto??? alebo ak by som pouzila farbiaci sampon myslite ze by mi chytil ak by bol svetlejsi trebars nejaky svetloplavy nie super blond to nechcem