Care Assistant do UK

Príspevok v téme: Care Assistant do UK
eve252

Cauky, chcem sa spytat ci ma niekto skusenost s Care Assistant do Velkej Britanie cez agenturu? Jedna sa o opatrovanie starsich ludi v domovoch dochodcov...zaujimam sa o tu robotu a rada by som bola ak by sa niekto ozval kto ma s tym skusenost. Ci ta praca bola taka ako ju agentura opisovala apod. Nechcem ist robit sluzku a umyvat zadky...

eve252

Ahoj Lea, diki za info. Som si to precitala, no nevyzeralo to zrovna najlepsie... Ja chcem ist cez IFNE Slovakia a ponukaju domovy okolo Norwichu- Brooke, Eye, potom Bedford, Colchester atd. Niektore su cisto s imobilnymi, dalsie s mentalne a psychicky postihnutymi..tak ja neviem co mam robit..ci mam hladat este dalej alebo sa na to vykaslat a skusit inu robotu. Ale som bakalar a mam zdravotnicke vzelanie, som tesne po skole a chcem ist von..

lea

tak tomu ver ze budes umyvat zadky,o tom ta robota je...ty ludia uz nevladzu,alebo su uplne imobilny...budeme prebalovat ,krmit...pozri si to na LONDYN.SK...tam o tom jedna baba pise ale nenechaj sa odradit...aj ja sa tam chystam :)