prosim poradte mi!

misa124

JA mam 14 a som vysoka okolo 160cm a vazim 61,5 kg a taktiez potrebujem schudnut ale chcem sa este spytat ci aj vy mate( myslim tie dievcata co vyzeraju pribl. ako ja myslim vahu aj vysku) taky pocit ze ste priiiserne tucna a ziadny chalan vas nemoze chciet a citite sa menej cenna, skaredsia a dokonca aj trochu ponizujuco ak idete po ulici so svojou kamaratkou ktora je chuda krasna, pekna, no jednoducho takmer dokonala....lebo ja ano .... neviete mi nejako pomoct- napr. co mam robit, ako schudnut, ako sa nejako skraslit atd....

jacquelin

hej, zenske tvary su pekne, ale ked mam jednicky prsia a boky prirodzene 84, tak nemozem mat velke brucho, alebo aspon take ake si ho mozu dovolit holky s 3kami kozami...wiiis..

!!!

ked si nejaka 20-ročná baba zmyslí že je tučná a musí schudnúť, tak je to v pohode...ale keď 13-ročná podľa vsetkeho chuda baba si to zmysli tak sorry...
ja mam tiez problemy s vahou, viem, ze neni lahke na to nemysliet...ale s pomocou inych sa jednoducho musim naucit mat rada samu seba taka aka som...skuste to, ludia vas budu mat ovela radsej ked nebudete stale mysliet len na to ze priberiete alebo ze musite schudnut...
preboha ved zivot je taky kratky !!! uzite si ho a nemyslite furt len na kila. znicite si cely zivot - ziadne deti, ziadny partner, depky.
majte sa pekne a len vracajte a uzivajte si ten neskutocne dlhy zivot

jacquelin

mno, to je pravda.. nemala by si nejako extremne chudnut, pretoye si vo vyvoji..- hlavne jedz zdravo a sportuj!! to bude stacit..

peterko

mám pocit, že je to začiatok anorexie! Baby tie váhy čo tu opisujete je akurát, niektoré mate aj málo. Ženské tvary je niečo nádherné!

ethel

vikinka,máš 13 rokov,tvoje telo sa len vyvíja.Podla mňa si dosť chudá a ublížiš si,ak by si chcela ešte viac schudnúť.

mifor

A načo potrebuješ schudnúť? Veď máš BMI index 20,1 čo je normálna, zdravá váha. Skôr sa ju snaž udržať, zbytočne nechudni ani nepriberaj.

brittany

please poradte...vzdy ked dojdem zo skoly domov vzdy sa na obed prejem =(...potom ma boli brucho a je mi zle...nemam nadvahu moje bmi je okolo 20..ako sa nemam prejest na obed??mam slabu volu :(