MA NIEKTO SKUSENOSTI SO SVRABOM?

zuziacik24

enka niektori lekari su vazne debili , musim tak napisat, zmen koznu..mne tiez pred pol rokom predpisala moja kortikoidy na pasovy opar a skoro skom skoncila v nemocnici...

ennka

a ako dlho ste sa toho zbavovali. Bola som v lekarni a hovorila lekarnicka z to mlieko uz stiahli z lekární. Poznate este nieco ine? ...a kožna mi nepredpisala zltu masticku ako pred dvoma rokmi. len nejake kortikoidy a tam je jasne napisane ze sa nesmu pouzivat ked ma svrab

vierka

Jacutin-mlieko je výborný.+ musíš každý deň meniť prádlo ako na sebe,tak posteľné.veľmi nepríjemná záležitosť.my sme to mali asi pred 15 rokmi celá rodina."Doniesol" to brat z hotela,kde popri práci prespával.Opakujem,bol to hotel .

,,,

ja viem ze pytas radu ale mohla by si mi napisat ako sa to prejavuje pocula som toho dost ale aj tak neviem o co konkretne ide a dost ma to zaujalo

slusny_muz

Treba ist za doktorom a ten ti predpise masticku. Ide o mast na baze siry, taka zlta masticka a s tym si treba potierat postihnute miesta...do tyzdna by to malo zmiznut...inak to von z koze nedostanes..a skrabanim dokonca este viac rozsiris