Tlak v hlave a usiach

Príspevok v téme: Tlak v hlave a usiach
iivika

ahojte, uz asi pred dvomi tyzdnami som postrehla, ze sa mi trochu toci v hlave, no neviem ci je to presne tocenie alebo co ale blbo vidim ako keby trochu rozmazane, okrem toho mam taky tlak v hlave a v lavom uchu, niekedy mi je na odpadnutie ale zatial som neodpadla, neviem ci je to psychika al. stres, pretoze som mala dost psychicky vycerpavajuce obdobie.....prosim poradte co robit

rovnaký problém

zaujímalo by ma takto s odstupom času ako ste dopadli, či sa vyriešil váš problém? Mne sa toto isté začalo prejavovať už asi mesiac do zadu, bola som na CT mozgu, u neurológa aj na ušnom, taktiež u fyzioterapeutky a môj problém sa nevyriešil.

Ollyie

Závrate:
Závrate spôsobuje ucho a v ňom polohové vertigo. (Ak nie je tekutina v správnej časti ucha, dráždi ucho na vertigo - točenie, závraty.)

Vyšetrenie a nápravu urobí neurológ.
Polohuje Vám hlavu, (urobí chmaty) tak, aby sa tekutina preliala do správnej časti ucha.

Niekdy to stačí urobiť raz, niekedy dvakrát.
Väčšinou toto vyšetrenie lekárov nenapadne a ponúknu Vám psychiatra. A to je to najhoršie čo sa môže stať, pretože problémy pokračujú.
Preto sa nenechajte zmiasť že potrebujete psychiatra. Dajte si vyšetriť polohové vertigo.

.s.l.v

a este ti poviem ze od chrbtice to nieje ...tie zavraty ...ja som po tazkej operacii chrbtice mam v celom chrbte titanove tice po tazkej skolioze ...a zavraty nemavam ...zavraty mozu byt sposobene aj nejakym telieskom v uchu ...ci cosi take na krcnom mi to vysetrovali tiez ked som mala taketo problemy ako mas ty ...vsetko je hlavne v psychike ...ved mi napis na email 3avril33@azet.sk alebo vitkovicova.s@centrum.sk

.s.l.v

ahoj, antidepresiva ti nepomozu neodporucala by som ti to brat....zazila som nieco podobne ..tlak v hlave,pocit na odpadnutie,rozmazane videnie,piskanie v usiach,strata pamati,migreny zo zrakovou aurou ...ale antidepresiva som odmietla ..mala som priatela ktory mi toto vsetko sposoboval tym ako sa ku mne spraval a toto ma trapilo...od kedy sme sa rozisli vsetky problemy su prec...takze hladaj v hlbke svojho srdca co ta trapi a zmen to ...otvor sa novym moznostiam a bud stastna ...ak sa chces o tom porozpravat napis mi na 3avril33@azet.sk vela stastia

suzankqa

Ahojte..uz som zufala,uz dlhu dobu mam zavraty,moce ma niekedy sa xutum akokeby som sa vznasala alebo mam pocit padania.je to velmi neprijemne.mam problemy aj s jrcnou chrbticou ale doktor poveda ze je to psyxhika,no ani po 9mes.brani antidepresiv mi tie stavy nezmizli..bojim sa uz vyjst aj von..stale sa citim zle.pravda je ze mam zle obdobie vela stresu ale uz nevladzem ..pomozte mi.je tu niekto s podobnym problemom?

iivika

no chcela by som ist, lewbo uz ma to depta.....bojim sa ,ze mam nieco v hlave, ze je to nieco vazne potom sa uz citim ako hypochonder, stale sa pozorujem, sibe mi uz z toho :-((((

iivika

tlak si meriam kazdy den, skoro vzdy mavam pod 110/60 niekedy az 99/55, mavam aj problemy z krcnou chrbticou, skoro kazde rano ju mam stunutu a ked som chvilo zohnuta a potom sa vystriem blbo sa mi pozera, taky blby pocit v hlave a aj tlak v hlave zo sije az do oci....

fidka

iivika...je to určite nejaká psychická porucha..ja trpím závratmi, pocitmy na odpadnutie, srdce mi niekedy búši...a je to vraj psychického charakteru, nejaká panická porucha..tak vyhľadaj psychiatra a netráp sa...pa