Hemeroidy?

Príspevok v téme: Hemeroidy?
:(

dobry den, mam 15 rokov a pri konani velkej potreby ma to boli. dalo by sa to prirovnat vylucovaniu skla, dokonca som si vsimol ze na stolici sa obcas objavuje aj krv. ku doktorovi sa bojim ist, neexistuje na to aj nejaka domaca liecba? cital som ze mozno pomoze stravovanie viac vlaknin, zeleniny a ovocia, je to pravda?? vopred dakujem

Ivka 1

Doplnky výživy je samozrejme veľmi dôležité pridať. Nemôžem tu však písať
o všetkých,s ktorými mám veľmi dobré skúsenosti.Veľmi dôležité je správne trávenie,pravidelné vyprázdňovanie a
konzistencia stolice,ktorá nedráždi konečník.

[zruseny12]

JE DOBRY,ALE LEN KOLI STOLICI,INAK MUSIS UZIVAT AJ INE VECI NA HEMOROIDY...CISTE LEN PSYLLIUM TI NEPOMOZE.../PSYLLIUM AJ CISTI CREVA AJE DOBRE NA PLET UZIVAT.../

Ivka 1

Ano spray prvej pomoci je super vec a nielen na hemoroidy.Gel z aloe je veľmi
dobré aplikovať aj vnútorne priamo do konečníka.Veľmi rýchlo sa to ukľudní a dokonca sa v ťažších prípadoch vyhnúť aj operácií.

medusa

psylium dostať aj v predajniach so zdravou výživou, ale ošetrovať sa treba aj zvonka. Mám dobré skúsenosti s aloe koncentrátom/gelovitá mastička/ a spray prvej pomoci aloe/obsahuje 12bylín a aloe vera/

justinna : (

aj ja mam 15 rokov a taky isty problem .doma mame to aloe vera - ako kvet a nepomohlo by to nejako????alebo nejaka domaca liečba , lebo sa o tom hanbim hovorit pls poradte.pls , vopred dakujem : (