ake vino.....

Príspevok v téme: ake vino.....
usiko

Ahijte, ja viem, ze to tu nepatri...ospravedlnujem sa aj admin. ale neviem si rady...ideme ku kamaratovi, ma okruhle narodeniny, 35, je to vinvovy gurman...chceme mu kupit nejake vino...poradite mi nejake dobre vino, rocnik, podla coho hladat, co tam ma byt napisane...najlepsie cervene.....a tak do 250 SK za flasu...ak by sa dalo.....

jurajho

u nas ho tiez len malokedy mavaju vo vinarstve tak som objednal teraz z vino-stojany a uz ho mam aj doma a co som pozeral tak maju celkom dobre zasoby tak tiez mozes odtial objednavat.si objednate viac naraz aby ste mali a nech sa vam aj postovne oplati a budete ho mat zakazdym ked budete potrebovat

bronicka

...s hentym vinkom mam aj aj skusenosti, je vynikajuce len malokedy ho maju v obchode kde ho sem tam najdem a kupim :(...

jurajho

objednal som ho teda, dnes mi prisla smska, ze zajtra mi pride do prace na adresu, takze to cele trva aj s tym dnom co som ho objednal tri dni. jeden den som objednal, druhy den poslali (dnes) a zajtra pride :)

mamita1

dávala som to ako darček takže to doma nemám ale kľudne ti to teda môžem odfotiť keď nabudúce pôjdeme na návštevu...

mamita1

áno objednávala som odtiaľ síce víno ale aj s takým pekným stojanom a fľaškou v tvare hrozna, biele bolo :) hento konkrétne čo sa ty pýtaš som neobjednávala tak neviem či ti nejako pomôžem

ruth210

nie, ved som pisala, ze som o tom nevedela, s vinom mam skusenost, to je dobre ale objednat ho idem prvy krat odtial. mamita tam nieco kupovala, skus sa jej opytat :)

jurajho

no pravdupovediac nie, idem to teraz len vykusat, len to vino som kupoval inde a tiez ho tam nemali zakazdym takze som rad, ze som nasiel taky e-shop

ruth210

ak myslime to iste vino tak to mozem odporucit aj ja, to je vynikajuce :) my sme ho doteraz zhanali po vinotekach lebo ho nemaju vsade a nie zakazdym ale az ho maju na tej stranke tak si ho budeme odtial objednavat, to je ovela pohodlnejsie