manzel ma nechal..zevraj som ku*va

Príspevok v téme: manzel ma nechal..zevraj som ku*va
yeane

neviem co teraz :((..strasne ho milujem,mame spolu dvojrocnu dcerku a nechcem o neho prijst..problem je v tom,ze manzelovi sa znepacila moja "praca"..robim v podniku ako barova tanecnica..alebo priamo povedane ako stripterka..vedel o tom od zaciatku a vravel,ze mu to nevadi,ze to chape..a teraz zrazu po piatich rokoch mi toto povie? nechcem ostat sama a nechcem o neho prijst?..mam sa vzdat toho co robim?..ale potrebujeme peniaze a z toho co zaraba on,by sme sotva vyzili..fakt neviem

Dr jajboli

yeane, ja si tiež myslím, že je v tom niečo iné, čo ti nemá odvahu povedať. Nejako cítim aj to, že aj keby si tú prácu nechala, aj tak by sa chcel rozísť. Už asi nie si pre neho taká zaujímavá. Skús urobiť nejakú zmenu, na sebe,v byte, alebo spôsobe života, teda, prichystaj večeru so sviečkami, no neviem. Porozprávaj sa s ním

faktt

mirka kazdemu chlapovi vadi pritomnost gynekologa a ak nie tak ma viac mileniek ako zena gynekologov proste vyrovnava bilanciu. je neuveritelne ako tazko sa vzdavate tychto chlapov ako vam na nich zalezi

mirka 23

Aj ja si myslím že za tým bude žena. Keď mu to do teraz nevadilo a zrazu mu to vadí? Hľadá len výhovorky aby to zvalil na teba.

qqqqqqq

podľa mňa už ho nezaujímaš...keď 5-rokov pracuješ, ako striptérka a začne mu to vadiť až teraz, tak to nieje ten pravý dôvod...za tým bude niečo iné....určite je v tom nová žena.....

faktt

vas zeny prekvapi aj to ak ma muz vyhrady voci pritomnosti gynekologa a to nie je ziarlivost niet dovodu. na prevenciu a antikoncepciu nie je potrebny dalsi muz to by si mali zeny poradit same a manzel by si ich viac vazil