rychly rast vlasov...?

Zaran

Viete mi niekto povedať,kto s tým mal skúsenosti ako sa používa Biohar vlasový aktivátor?Plánujem si ho kúpiť.

Zaran

V júli tohto roku som sa dala ostrihať.Mala som vlasy po pás ale ked ma ostrihali namala som ich ani po ramená.Chcela som znovu svoje dlhé vlasy.Používala som žihľavový Dixi a vlasy som si premývala žihľavovým čajom a brala som Revalid no prešla som na Dixi brezový šampon a používam aj brezovú vodu na vlasy brala som Revalid no vysadila som ho a mám pocit že sa mi rast trochu spomalil takže sa k nemu vrátim.S mojou metodou som spokojná pretože od leta mi vlásky podrástli cca.15cm takže cca. do júna by som zas mohla mať zas svoje dlhé vlásky.Tešííím sa :)))

kiki250

dedulienka: hej hej a je aj lacný, no teda nestoji skoro 3 € ako syoss. aj ten ppouzivam odporucam i gliss kur obyč. je super aj proti štiepeniu končekov.

dadulienka

ja som spokojna s dixi brezovim samponom za tieto prazdniny mi narastli 3 cm.. do vtedy sa da povedat ze mi nerastli skoro vobec odporucam :D

simka111

To myslis ten caj na rast vlasov ktory obsahuje tie byliny-Himalaya???
Ja som si ho kupila ale nepijem ho lebo nepoznam tie bylinky a bojim sa ze ako vedlajsie učinky to moze mat..ale budem si ho vmasirovavat do pokozky hlavy..mozno to pomoze :D

reina

sampon pre babetka plus tabletky na antikoncepciu,pridat do samponu asi 6-7 tabletiek a nechat 3 dni odstat a potom si s nim umyvat vlasy zarucene spevnia a budu rychlejsie rast