rychly rast vlasov...?

katuska_075

Chcem sa poradiť, farbím si vlasy, mám zničené vlasy dosť suché a poštiepené konce, potrebujem niečo na rýchly rast vlasov pretože poštiepené konce mi opadávajú a vlasy sa mi tým vždy skracujú Mám si podrstihnúť konce aby boli zdravé a rýchlejšie rástli?

Jojo13899

Poradte mi prosim...je lepsi ten salon textures alebo revalide...bo strasne mi vypadavaju vlasy.... piste na zoznam.sk. dikes za odpovede.

petttulllkaa

ahojte vsetci, chcem sa vas opytat,ake mate skusenosti /ak vobec mate/ s pripravkami od firmy Salon Textures zo Skalice. Totizto sa snazim od nich mailom ziskat zlozenie samponu. ale marne. ze oni nemaju pripravok pred sebou /to co za blud, ved az dva vyrobky produkuju, nejak sa mi nezdaju/ no a nech im zavolam. To urcite. Takze Vas prosim, tych ktory mate tento vyrobok doma, napiste mi zlozenie tohto produktu. Vopred Vam dakujem. Peta

majushkaa

SALON TEXTURES......sampon je okolo 700sk a kondicioner okolo 500skkamaratka mi povedala ez je velmi dobry pri vypadavani vlasov a ze je este k tomu jej zacali velmi rychlo rastnut =) ked to odskusate potom napiste na mail co a ako ste dopadli potom su dobre este aj sampony REVALID,CAPILLAN Q ktore su dostatelne v lekarni potom zihlavova vodicka v dm-ke asi za 1eckoo..thaq vyskusajte a napiste ako to dopadlo lebo kamoskam ktorym som poradila to pomohla dakujem pouzijem to do ankety....DAKUJEEM

jjjjjjana

mne strasne rastu rychlo zas sa na to hnevam. ale nerastli zacali rast ako nahle som zacala jest vela syrov a mlieka

rockerka

po prve: pozri sa do lunárneho kalendára a podla toho sa aj pravidelne stihaj, po druhe: špeciálny šampon na rast a hustotu vlasov, po tretie: veľa spánku, po štvrté: nezviazané vlasy lebo ich to oslabuje a strava bohatá na zinok(tj ryby orechy, výživový doplnok) a bude to v pohode, ani nebudeš vedieť ako ti porastú. :-)