Bolest semennikov

Anonym99999

Mäm 13 a pravidelne bolia ma semeníky...bojim sa ze je to ten pripad ked sa vam semenníky otočia a nepojde do nich kyslik a ziviny... ( u urologa som nol na sone a nič nemám)

zachrana

Zdravim, tak skumal som tie bolesti tiez som ich mal pri dievcati ked som mal chute proste je to tym ze vam semeno tlaci a boli to ked sa spravite tak postupne to prejde do !0 min. Nemate sa coho bat;-)

Maroš298

Ahojte, mám taký problém, že keď som s priateľkou, a náhodou mi nohou tlačí na semenníky, tak po čase príde neznesiteľná bolesť semenníkov aj podbruška. Už som to zažil s bývalou, išiel som k urológovi, ten mi dal nejaké tabletky a bolo to ok. Lenže teraz je problém že som pred nedávnom prišiel do UK a tu nemôžem ísť k lekárovi, aké tabletky by ste mi poradili? Prosím píšte na e-mail, ďakujem.

miso12355667

caute chcem sa.spytat. Pred dvoma dňami mi napuchol ľavý semeník a strasne to bolí je 2 -krát väčší ako pravý neviem čo mam robiť poraďte plsssssssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ďuri 123

marosSK, mal by si ist k urologovi. Ja som bol s podobnym problemom a nic strasne, nedal mi ani lieky len som mal analgetika. ani vysetrenie neboli, pyta sa co to je, na priznaky, zoberie moc, prezrie ta, spravi ultrazvuk a hotovo

rostik

Ja mám 13 a tiež ma raz za čas bolivajú semenníky raz jedno raz druhe. Hanbim sa ist k urologovi a este viac to povedat rodicom.Je to taka tupa bolest.Raz som tam bol kvoli tomu ze vaja neboli nejako dobre umiestnene ze razz bolo vacsie ine a raz ine.povedal ze sa to napravi. teraz s tym nemam skoro ziadny problem ale to bolievanie mi vadi. Poradite?

Janko2251

Ahojte mám frajerku a bývam pri nej dosť nadržaný lenže keď som viac ako moc tak ma začne bolieť lavé vajce a v tom miešku keď si to nahmatám tak to tam mám také divné jak kebyže jedno vajce a ešte niečo ..dosť to bolí a potreboval by som radu .. prosím odpíšte mi na mail ak ste mali niečo podobné ..veľmi ďakujem

Matt16

Ahojte prave teras som mal problem boleli ma oba semenniky no spravil som sa akoze masturboval a preslo to a ta bolest zacina vzdy ked si nehonim asi tyzden a som popritom dost casto s priatelkou ktora mi sposobuje erekciu a nevyuzivame ju no proste prebitok spermii+casta neviuzita erekcia a proste chlapci bud sex pomoze alebo si masturbujte mi sme nemohli sex lebo mala krami a boji sa a nemali sme aj tak kondomi viackrat sa mi to stalo aj sinymi je to toto ak chcete osobnu konzultaciu piste mi na mail :)

Denis_2

Čaute, bolí ma prave a sem tam aj lave vajce.. Mám 13 rokov a mal som 2 krát pruh-hernia pri triesle raz na lavej strane a asi po mesiaci 2 pruh na pravej strane.. Pred týždnom som sa začal venovať bmx a bojím sa že či s tým budem musieť prestať myslím s bmx.. Neviete s čoho to je že ma obidve vajcia bolia? Hanbím sa to riešiť s rodičmi...