zapachajuci vytok

Príspevok v téme: zapachajuci vytok
janka

Prosim o radu niekoho kto sa v tom vyzna. Mam problem s vytokom z posvy ktory je zapachajuci a dost,niekedy ho citim az cez hohavice. Na gynek. prehliadky chodievam posledne som bola v decembri.
Nemam to stale asi tak raz za polrok trva to par dni,ide o vytok biely, nastane to po ovulacii..potom prejde,nemam bolesti nic.Len mi je to hrozne neprijemne,ked to sama citim,hygienu dodrziavam, s tym to nema nic..Dakujem za kazdu radu

zufala..

baby, prosim pomoc!!
mna trapi to iste, svrbenie, zacervenane pysky, vytok a zapach. U gyn. som nebola a ani nechcem ist-pred pol rokom som bola znasilnena. Bojim sa...
Prosim, co sa mam na to kupit???

zufala..

Baby, prosim pomoc!
Mna tiez trapi ten vytok, aj svrbenie a palenie, cervene pysky. U gyn. som ale nebola a ani nechcem ist. Pred polrokom som bola znasilnena... Bojim sa, co by mi mohol povedat.. Co si mam na to kupit???

michala

Ahoj, mám to isté, dnes mi prišli výsledky- je to ureaplasma a mycoplasma. lieči sa to dlhodobejšie. ten zápach je nepríjemnž, tiež som mala dojem, že to cíti aj okolie, ale keď som išla ku doktorke, tak tá počítala aj s genitálnym herpesom, to ma vyplašilo, našťastie to ale nebol.

fidka

ahoj..jedná sa o mykózu..kúp si čípky PEVARYL alebo GYNTIMA aj TANTUM_ROSE..môžeš vyskúšať, ale určite máš aj nejaký zápal, keďže máš výtok, ktorý zapácha...najlepšie bude, ak navštíviš gynekológa...a žiaden pohl.styk ti nedoporučujem pokiaľ sa nepreliečiš..inqak urob si aj sedací kúpel..praslička je veľmi dobrá...a keď máš náhodou aj nejaké svrbenie...tak do prevarenej vody pridaj sódu-bikarbónu a poseď si v kúpeli(to ale zvlášť, bez prasličky)..papapa