pod pazuchou

Príspevok v téme: pod pazuchou
wich

cawte, tak mam taky problem asi pred 3 dnami ma silno bolelo pod pazuchou, o den nato sa mi tam zacalo robit nieco ako mega-jebak a teraz tam mam ten mega-jebak a zase ma to boli lebo sa asi robi mega-jebak cislo 2...to prejde alebo co to je? je to neprijemne boli to ked hybem rukou ...pred 4 dnami som si holil pod pazuchou moze to mat nieco s tym? poradte bo uz to je troska zle

wich

no bol som u lekarky obvodnej povedala ze tym holenim som si tam dal dajaku infekciu mi dala mast a ze to neini dajak extra vazne

resanka

No vidis..tak kedze to neprechadza..sup sup..zajtra za obvodnou :D..urcite to dobre dopadne..A ak sa obavas obvodnej..tak jej to ukaz a povedz jej nech ti da vymenny listok na kozne..Neboj bude to ok..Drzim palce!

que

No, takže si myslíš, že tá doktorka vyštudovala len preto, aby sa posmievala pacientom? To má na to nejaké špeciálne posmievacie hodiny alebo to robí v rámci práce? A za čo ju asi tak platia? Má slúžiť ľuďom, prinajmenšom. Za "pokus" nič nedáš.

wich

ne v pohode ja pojdem za nou aspon nepojdem do skoly, ale doteraz mi mama hovorila ze to prejde ale dajak neprechadza :D

resanka

Urcite ta nevysmeje!Jednak by to musela byt trafena doktorka aby sa ti vysmiala..a jednak vacsinou ku doktorom sa chodi ked cloveka nieco boli alebo ma nejake zdravotne problemy, ci nie??Ale ak chces cakat, co sa z toho vykluje..je to tvoje rozhodnutie..

wich

ta bud mi povie ze mam ist za koznou abo mi da dajaku mast ..a druha moznost je ze ma vysmeje ze co ju otravujem s blbostami

que

Pozri, to že sa niečo stalo nie je nič príšerné, každému sa stane niečo iné, jednému to a inému ono, ide o to, že jeden skutočne nevie, ako to dopadne. Napríklad lenca spomenula hidradenitis, ide o chorobu hidradenitis suppurativa a poviem ti, je to také malé alebo snáď väčšie (?) svinstievko. Ak už pre nič iné ísť k tej doktorke, tak už len preto, aby si zistil, že to nie je toto. Takže veselo v ústrety nášmu zdravotnému systému! Veľa šťastia.