Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Náplaste na chudnutie

munz

naletenka , všetky náplaste aj tabletky na chudnutie sú shit, ja som už roky v úžase, že sa stále niekto nájde kto im dobrovolne pošle peniaze za to a potom sa čuduje, že to nefunguje.... akú inšpekciu vyzývaš? tu na fóre?

fanka

dajte si pozor na náplaste na chudnutie Go slim zo Slovinska spoločnosť, čo to predáva je TV prodaja d.o.o Sú to čistý podvodníci. Pošlú vám nefunkčné náplaste za 2, 2ž a k tomu knihu v angličtine , ktorú ste si neobjednali za 33,99. je to firma, ktorý má na internete iba zlé referencie. Naletela som tiež...

Naco_meno

Jediná náplasť, ktorá zaručene funguje na chudnutie, je KOBERCOVKA. Návod na použitie: pri pocite hladu v neskorých hodinách si prelepte ústa :D :D :D

makuna3

Nenechte se prosím vás nachytat žádný Marian Vysocký – dietolog z Olomouce NEEXISTUJE !!! A žádné peníze když to nebude fungovat, jako že to fungovat nebude, NIKDY NAZPĚT NEUVIDÍTE!!!
Lumpové, všechny je nechat pozavírat.
Martin

Titty

S radosťou a nádejou na schudnutie som si objednala 3 balenia. Za 2 mesiace som neschudla ani gram. Čo schudlo, tak to bola moja peňaženka. Tak ak sa nájde ďaľšia rozšafná dievčina - žena, tak hurá do toho. Teraz som si kúpila prístroj na cvičenie - posilňovač brušných svalov - volá sa in SPORTline AB Lifter Easy -stojí 76 euro a je na cvičenie pre celé telo. Prvé dni po cvičení ma boleli na celom tele svaly. Ani som nevedela, že mám toľko svalov. Tak to je môj zážitok. Stroj je vynikajúci a ochabnuté svalstvo sa pomaly spevní.To čo som pomíňala za náplaste,lieky a podobné hlúposti, tak som mohla mať tych prístrojov niekoľko aj s dovolenkou. No ale za hlúposť sa platí.

kama_ratka

náplaste na chudnutie neobjednávajte, aj ja som naletela, žiaden výsledok a ani len návod v slovenčine sa neunúvali priložiť, adresa odosielateľa je podvod, ešte že peniaze prišli do správnych rúk. Pre mňa veľké ponaučenie!!!

petra87

jediná náplasť, ktorá ti pomôže keď si tak prilepíš zeleninu a ovocie do brucha. Naozaj nepochopím vaše zmýšlanie. Musíte vyhadzovať peniaze za takéto zbytočnosti? Veď jednoducho jedz všetko aj sladkosti len sa neprežieraj večer a jedz 4krát do dňa. Zvýš príjem zeleniny ovocia a kľudne si zacvič iba na 20 minút alebo pol hodinu. Určite si dospelá a veľa času nemáš ak máš aj deti ale tých 20 minút sa nájde. Prinesie ti to viac energie do života, radosť zo seba a budeš sa cítiť zdravšie. Náplaste si vyhoď z hlavy.