nadych-ZUFALSTVO!!

Príspevok v téme: nadych-ZUFALSTVO!!
kajja

Dobry den prajem . Chcela by som poprosiť niekoho o radu pretože ani jeden lekar mi nevedel pomôcť a dať vysvetlenie na môj problema to som absolvovala množsvo vyšetrení :((...Jedna sa o to že mam problem s nadychom podotykam nie s vydychom ako je to u astmy ale ja mam pocit ako by som sa nevedela poriadne z hlboka nadychnuť a a je to hrozne nepriemne!!A nie je to zaležitosť trvajuca chvíľu ale ja to mam už dva roky a som už z toho totalne zdeprimovana a unavena...Tymto chcem poprosiť každeho kto by vedel k tomuto problemu niečo povedať alebo poradiť resp. podeliť sa o skusenosť aby sem prispel...Vopred strašne moc dakujem!!!!!

titina

Aj ja niečo podobné poznám, už od detstva. Asi to súvisí s psychikou. Keď sa na to zameriam, mám obdobia, že si myslím, že sa zadusím. Sústredím sa na to, aby som sa nadýchla poriadne "do konca". A niekedy celé roky si na to ani nespomeniem. Skús si v duchu povedať, že už je to lepšie, že ako dobre, zlepšilo sa mi to... A zistíš, že naozaj, už sa ti dýcha dobre. Je to naozaj psychika, a s tým si musí človek poradiť sám.