dievca ktore partner bil

Príspevok v téme: dievca ktore partner bil
otaznicek

ludia potrebujem pomoc.ako mam zbalit dievca ktore sa boji chalanov.viete boli sme na skolskom vylete a mal som trochu vypite.nebol som opity len tak do nalady.a ked som isiel okolo nej(mam ju strasne rad len o tom nevie)zistil som ze je strasne nervozna.tvarila sa ze je v pohode ale nebola.a tak ked sme spolu sedeli na lavicke som sa jej spytal ci sa ma boji.povedala ze nie.a ked som sa jej pytal co s nou je tak sa mi priznala ze ju jej frajer bije.vtedy som sa citil ako keby do mna vrazil vlak.chcem jej pomoct a nechcem aby sa s nim trapila.viete mam ju tak rad ale nemam odvahu jej to povedat.potrebujem pomoc aku ju mam zbalit ako na take dievca treba ist.prosim pomozte mi

as

co si, na tie rady sa vyser. rozbi ho prednou a potom jej daj pusu ked sa chyti je tvoja. ked na to pojdes metodou "kamarat" tak nic z toho len sa skamaratite a ona ti potom povie ze este neje pripravena na dalsi vztah a ty ako "dobry kamos" to budes samozrejme respektovat.. vyjdes na smiech. bud vsetko alebo potom nech si riesi sama. nechapem caje co su so sracmi co ich biju (nemyslim zeny co maju aj deti a nemaju kam ist) cize ked ma raz nasrane v hlave....

mooo

ale ta zase uz od nej je dost divne,ze je stale s nim,napriek tomu,ze on ju bije...myslim,ze to ci ma vypite pri tom alebo nie vobec nieje polahcujuca okolnost.prave naopak...je hlupy,ked vie,ze ju udrie ked si vypije.... taky chalani su slabosi....

Volumka

zaškrtila by som takýchto ľudí, ktorí týrajú iných .. ja by som ho asi zabila... chúďa dievča...
Hlavne pri nej stoj, snaž sa jej pomôcť... a nemysli pri tom na seba, uvidíš, časom sa to spraví...

ariadnakp

tak v prvom rade, netac na nu, budte najprv kamosi ako ze jej chces pomoct a potom ked od neho konecne odide kedze ju bije, tak potom jej mozes povedat ze ju mas rad tak viac...ale hlavne opatrne a pomaly :)

otaznicek

viete on ju bije len ked si vypije.inak sa mi zda byt celkom normalny ale podla vsetkeho nieje.takze ho mam rozkopat??ked viete ja ju mam tak rad.stale hovorim ze nasilie nic neriesi.keby zacala so mnou chodit tak by som sa jej snazil venovat co najvia lasky a pozornosti.staci ze by od neho odisla a mala by po problemoch