znamienka prečo vznikajú ?????????

Príspevok v téme: znamienka prečo vznikajú ?????????
janusqa

mám na sebe strašne veľa znamienok a stále sa mi tvoria nowé čím to môže byť zapríčinené ??? za rok sa mi spravilo okolo 50 nových znamienok možno aj viac ved len na jednej ruke ich mám 35 a za mesiac sa mi ich spraví asi 20 nových najmenej už newiem čo mám s nimi robiť .Ale newiem či sú to len znamienka alebo pigmentové škvrny ako to mám rozoznať ???a čo mám robiť aby sa nevytvárali stále nowé a nowé ??? prosííím vás poradte

zuzi16

zdravím...po lete sa mi vytvorili nové znamienka hlavne na rukách... nie je ich az tak moc okolo 30´..je to normálne?mam 16 rokov

janusqa

u svojej lekarky som nebola a myslim si ze aj tak by ma neposlala na ziadne vysetrenie iba by ma odbila ze to je normalne a ku koznej pojdem za mesiac na kontrolu s akne na tvari tak myslite si ze by mi mohla niako pomoct aj so znamienkami ?? mam sa jej nato spytat ??

Carie

No z nejakeho caju ti znamienka nezmiznu ani sa neprestanu tvorit. U lekarky si bola? Mala by si. Problem s pecenou mozes mat aj ked nefajcis, nepijes, nesolis, zistia to len testy.

janusqa

ten caj som pila 10 dni kazde rano pol litra a nic stale sa tvoria nowe a nowe :( ale ved to nemoze zpricinovat pecen pretoze nepijem alkohol nefajcim nedrogujem nejem sladkosti pijem iba cistu vodu zihlavovy a zeleny caj alebo mineralku jem dost zeleniny ovocia mäso nie moc a ked uz tak len plane tak teraz som uz fakt zufala lebo sa mi stale tvoria nowe a rychlo sa zväcsuju :( a to mam este len 15 rokov nechcem si ani predstavit ako budem vyzerat o niekolko rokov :(

robbie56

Pytaj caj Silybum Marianske. Ak nemaju v lekarni, tak urcite maju v DM(Drogerie Markt), neviem ci mate v meste ...

Skus sa vyhybat aj vyrobkom z bielej muky, ako som pisal skus jest hlavne surovu zeleninu a ovocie. Na obed si sprav salat zo zeleniny a pocas dna jedz jablka, banany, hrusky, ...
A pi cca 2 litre cistej vody.

Ak ta zaujima vlastne zdravie, tak urcite zacni citat literaturu a rob zavery na zaklade vlastnych skusenosti ...
Na tejto stranke najdes 5 knih volne stiahnutelnych v cestine, ktora ti moze pomoct .. je v nich vela poucneho a dozvies sa aj, ze ako sa da zbavit sa vyrazok(coraz viac som presvedceny, ze akne nie je problem puberty, ale nespravnej stravy ...)

www.sk2.goo.cz

Skus precitat aj o pozitivnych ucinkoch dostatocneho mnozstva cistej vody ...
www.zdravie.sk

Studuj a skusaj a neodovzdavaj si vlastne telo do ruk cudzim ludom alebo lekarom ... staraj sa on sama ...

janusqa

ale ja som mala aj pred tym znamienka a vytvarali sa mi niektore postupne vsetky som nemala od narodinia ale napriklad na lytkach som nikdy nemala znamienka ale v poslednej dobe mi ich dost pribudlo tak newiem co s tym to na zaciatku ani newyzera ako znamienko ale oko taky malicky fliacik taky zlto hnedy a postupne sa zvecsuje a trosku ztmavne

robbie56

Kdesi som cital, ze jahody v malom mnozstve(za hrst) su velmi dobre, ale vo vacsom mnozstve sa od nich mozu na kozi narobit vyrazky ...
Ale kedze spominas, ze za rok sa ti narobili znamienka, tak neverim, ze to bolo od jahod ...
Prijem cistej vody vsak urcite zvys, hlavne rano po zobudeni daj tak 2 pohare vody nalacno. A vyskusaj ten caj, co som spominal, ten je tiez dobre pit rano ... rano sa telo najviac vyprazdnuje ...