znamienka prečo vznikajú ?????????

Príspevok v téme: znamienka prečo vznikajú ?????????
janusqa

mám na sebe strašne veľa znamienok a stále sa mi tvoria nowé čím to môže byť zapríčinené ??? za rok sa mi spravilo okolo 50 nových znamienok možno aj viac ved len na jednej ruke ich mám 35 a za mesiac sa mi ich spraví asi 20 nových najmenej už newiem čo mám s nimi robiť .Ale newiem či sú to len znamienka alebo pigmentové škvrny ako to mám rozoznať ???a čo mám robiť aby sa nevytvárali stále nowé a nowé ??? prosííím vás poradte

janusqa

a lieky neuzivam ziadne iba na tvar co mi dala kozna na akne a ten caj si urcite kupim a kolko ho mam denne vypit ??

janusqa

takze mam 15 rokov z toho vypliva ze nefajcim ani nepijem alkohol mäso niako nemusim tiez iba niekedy kuracie alebo niake co nie je mastne a pijem malo vody mozno tak liter denne a z ovocia jem hlavne dost jahod a mam strasne rada rajciny takze tie mam skoro kazdy den

robbie56

Co sa tyka dedicnosti ... tak vacsinou dedime stravovacie navyky a potom si mylne myslime, ze som to zdedil ...
Urcite, ze aj v genoch dostavame iste informacie od rodicov, ale rozhodujuce su vo "vacsine" pripadov stravovacie navyky ... par ludi sa urcite najde, co su vynimkou, a potom sa ludom lahko ukazuje prstom a mavaju argumenty "lebo ten zil zdravo a predsa zomrel" ... hoci nikto nezil s nim, ze co "zdrave" on jedol ...

robbie56

agina: tak z tvojej konstruktivnej poznamky vypliva, ze pre janusqu odporucas fajcit, pit alkohol a jest maso ?
Mozno mas skusenost aj s takymi ludmi, ktory na prvy pohlad su taky ako popisujes, ale nevidis im do komplet jedalnicka .. mozno obsahuje vyvazenie v niecom inom ...
Ked pije clovek alkohol, fajci a je maso, nemusi mat znamienka ... ale vo vacsine pripadov ludi to zohrava negativnu rolu ...
Ja som tie veci vymenoval, lebo su to faktory, ktore prispievaju k znecisteniu tela. U niektorych jedincov telo dokaze eliminovat a vylucit necistoty sposobene tymto, u inych nemusi a navyse mozu existovat dalsie faktory(sol, cukor, ...).
Urcite by som si nebol taky isty ako ty, ze zivotosprava nezohrava rolu, potom by som mohol pit naftu a jest olovo :) Neviem dokedy by mi to telo tolerovalo :)

agina

Zivotosprava absolutne nema nic spolocne so vznikom znamienok.Podla mna je to skor dedicne.Poznam ludi, co maju pokozku ako alabaster a cely zivot fajcili, jedli maso a pili alkohol.V tomto to urcite nie je.

robbie56

Hociake su tie znamienka, udcite vyskusaj ten caj, vyraba ho HERBEX "Silybum Marianske - Silybum Marianum - Ostropestrec Mariansky"

robbie56

dobre by bolo vidiet nejake foto tych znamienok... inac pouvazuj ci nepouzivas prilis vela soli, ci nepijes casto alkohol, ci nejes vela vyprazaneho alebo ci neuzivas prilis vela tabletiek, alebo nevhodnych tabletiek ... skoda, ze ti nevidim do jedalnicka, skus popisat, ze kolko cistej vody pijes denne, ci pijes kavu, ci si fajciarka a tak ...

janusqa

ale oni vznikaju tak ze najprv sa mi spravia uplne miniaturne asi milimetrove znamienka ale nie su hnede su take slabo hnede a postupne sa zvecsuju

robbie56

janusqa: Znamienka sice vidis na kozi, ale nie je to kozna choroba. Pravdepodobne nemas v poriadku pecen. Koza je zrkadlom vnutra a preto nehladaj riesenie v starostlivosti o kozu(masticky a tak ..).
Potrebujes preliecit hlavne pecen.
Urcite by ti spravila dobre kompletna ocista - detoxifikacia a uprava jedalnicka.
Prejdi na cas na cisto zeleninu a ovocie, aj to v nevarenej forme a treba pit vela cistej vody(nemineralnej, nebublinkovej, nechlorovej- cize nie z vodovodu). Daju sa kupit aj zariadenia na precistenie vody, treba pohladat na internete. Stoja sice cca 10tis, ale urcite to je investicia do buducna, a si si ista, ze pijes cistu vodu.
No a na zaver to najhlavnejsie, rastlina "Silybum Marianske - Silybum marianum" je vynikajuca na ocistu pecene.
Da sa kupit aj vo forme caju, cize treba pit a aj vo forme tabletiek.
Ja som si minuly tyzden kupil ten caj za cca 30-40 sk v Drogerie Markt. Ale asi sa da aj v lekarni kupit. A vytazok z tejto rastliny v tabletkovej forme sa da zakupit aj v obchode u RNG, tiez nie je drahe, cca 200sk ...

Nie je tazke logickou uvahou dospiet k tomu, ze znamienka - aj z nazvu vypliva, nieco naznacuju ... Vacsinou sa jedna o pecen. Netreba vsak zabudat, ze funkcia pecene moze byt oslabena zas kvoli inemu organu, cize povod moze mat choroba v inom organe.
Rozhodne si vsak treba uvedomit, ze problemom nie je organ, cize netreba vinit organ, ale casto seba za zivotospravu (vzduch, voda, potrava - pre telo a dusevna vyrovnanonst pre ducha) ...
Vela stastia ...