Neviem s ludmi komunikovat

salaatik:)

ja viem, ze cez net to ide lahsie, no potom by sme mohli postupit este dalej, az to bude dotiahnute dokonca, zdielat kto co dokazal cez den, koho oslovit a tak, potom odpiste co vy na to, zatial sa majte

salaatik:)

Ludia tu, mali by sme to spolu prekonat!! uz konecne!!! co tak rozputat skupinovu diskusiu cez skype niekedy?? a prosim bez akychkolvek blbov a temach o alkohole a kto sa ako ozral, z toho som na plafone
co na to hovorite?? cez prazdniny aj tak neviem co budem robit:)

mirka222

aj ja mám presne tento problém. a myslím že sa to volá sociálna fóbia. ja už som taká od narodenia, nikdy som nevedela dobre komunikovať s ľuďmi, proste sa bojím niečo povedať, a najmä vôbec neviem čo mám povedať, neviem sa zapojiť do žiadnej diskusie..

viky

No, ja vam asi tiez nepomozem, ale tiez mam rovnaky problem. Vetci akoze "kamarati" sa rozprávaju o uplnych nezmysloch a nemam saako pripojit. Ale ani s cudzimi ludmi je pre mna priam pohoroma sa rozpravať. O hocicom. Preto somm radsej vecsinou doma a chodim len tam, kam musim.

nie ste sami

Nie ste sami,ani by sme neverili kolko ludi nevie najst spolocnu cesty v komunikacii,ja sama tiez mam s niektorymi ludmi problem nadviazat alebo zapojit sa do diskusii.Niekedy sa jedna aj o to kde a o com sa diskutuje,ale ja ani s rovesnikmi obcas neviem o com diskutovat,pripada mi ich diskusia obcas taka zvratena a o nicom,ze sa radsej nezapajam,ba ani neviem cim by som mohla ;)

salaatik:)

No ja mam presne tento isty problem a navyse nechodim medzi ludi, ani neviem preco, stale si doma hovorim, ze bude vsetko ok a nic sa dokopy nedeje a potom sa ocitnem vonku akoby primrznuta, mozog mi vypne a neviem komunikovat a tiez neviem preco, ale s chalanmi teda uz vobec nedokazem,takze si vypocujem par rad