pre dr jajboli

Príspevok v téme: pre dr jajboli
janesska

prosim prepacc ale ja som sa k mailu nedostanem pretoze som si dala nick tajny taky vymisleny len preto az sa to nedozvie priatel je my o velmi hlupe lebo on sa tu pozrie vlastne on my uukazal tuto stranku je novy a zatial o tom mojom probleme mlci prosim pomoz my prosim aksa my ozves ja napisem ti moj e mail tu prosimm ta velmiiiiiiiiiiii velmiiiiiiiiiii

janesska

dakujem mailicek ale ja vlastne nepotrebujem dajako imail adres ja len kvoli tomu aby mi mohla poslat ta zlata osobka kontakt na toho doktora takze moj brat ma adress hm uz my tu raz pisal priispevok

mailicek

janesska, sprav si ucet na gmaili a to mas takmer bezproblemove.. azet mas to najhorsie, co si si mohla vybrat ..tuto sa registruj

www.google.com

janesska

ahoj prosim ked tu budes sa my ozvy ale ked tie maily my nejdu ja som na internete zaciatocnicka ten prvy nejde bo som ho zadala nespravne asi a tento druhy sa nemozem prihlasit juj mam stym problem tak uz ostava len jedna vec na brata tu je to uz iste engelloo@azet.sk tak ta prosim opet a znova ja si neviem rady at my mozes pomoct zit normalny zivot ja budem cakat

janesska

PREPAC ja viem preto som vravla ze nie na mail lebo sak som ti psala preco je to v tom prispevku tak ja ti damten spravny nehnevaj sa prosim