Bolesti lýtok

mirkica

Už asi 6. deň mám tupú bolesť v pravom lýtku, dlho som sedela s preloženou nohou a dostala som kŕč, odvtedy sa nemôžem zbaviť bolesti, chodím plávať, robim ľahkú pešiu túru a nepomáha. Keď užijem ibalg., tak bolesť na pár hodín odíde. Na lýtku nič nevidím okrem mierneho opuchu, okolo členku nemám opuch. Sú to svaly alebo začínajúca trombóza? Ďakuje.

mirkica

Už asi 6. deň mám tupú bolesť v pravom lýtku, dlho som sedela s preloženou nohou a dostala som kŕč, odvtedy sa nemôžem zbaviť bolesti, chodím plávať, robim ľahkú pešiu túru a nepomáha. Keď užijem ibalg., tak bolesť na pár hodín odíde. Na lýtku nič nevidím okrem mierneho opuchu, okolo členku nemám opuch. Sú to svaly alebo začínajúca trombóza? Ďakuje.

nice

Ahojte mam problem s lavou nohou a to konkretne ma boli v oblasti pystali a mam tam aj maly opuch... Neviem moze to byt natiahnutry sval alebo nieco vaznejsie??? Prosim niekoho o pomoc dakujem :P

ha0small

kazdu noc si to poriadne rozmasirovat aj ked ta to zacne boliet tak si sadnia premasiruj od dola hore(pomaha hlavne mne na pretekoch)

RNG

Dovodov na bolesti je stovky. Treba ale ist postupne podla pravdepodobnosti cez ne. A prvy je tetania.
Blokady krvneho obehu sa prejavia modrenim,
blokady lymfatickeho obehu(zamorenie) sa prejavia aj inde v tele a daju sa zistit aj v krvi.
Potom su mozne este zapaly nervov, sliach, svalov z rozlicnych dovodov.
Ale ako som povedal, treba to postupne adresovat a vylucovat. Od najpravdepodobnejsich k menej pravdepodobnym
A nedostatky mineralov vseobecne je pliaga nasej civilizacie s intenzivnym polnohospodarstvom(z pody sa systematicky tazi von a nedoda spat dost z ekonomickych dovodov)
Tiez nedostatky enzymov mozu vedu k nedostatkom mineralov, aj keby mal clovek idealne zlozenie stravy.