Podobny make-up?

tinkaa

dievcata...mam strasny problem s kruhami pdo ocami...takisto som yvskusala vela vyrobkov no najlepsie mi sadol tekuty korektor od maybelline ever fresh...tu ho vobec nieje dostat...kupovala som ho vd rogerii v polsku...takze jedine co vam mozem poradit...vyskusat kupit ten make-up v zahranici:P

pusinka

tak ja som si kupila ten AFFINITONE taky odtien jak som mala aj everfresh.....tamto bola 30 a ten affinitone mam asi 24 neviem dole to je napisane tak asi....aky tmavsi odtien ej to nei uplne tmavy ale celkom mi vyhovuje aby som nemala plet jak stena

sisa1111

ahoj, no ja mám podobný problém, tiež som roky používala EVERFRESH, bol úplne super lebo plet vyzerala prirodzene, nie ako pri iných make-upoch čo som predtým vyskúšala... škoda že ho prestali vyrábať:((( skúšala som ešte od maybelline SUPERSTAY-SILKY ten je tiež fajn ale už to nie je ono....a tiež AFFINITONE - ten by mi konzistenciou celkom vyhovoval, lenže problém je v tom že v obchodoch dostať len dosť bledé odtiene a keďže som tmavší typ a rýchlo ma opáli, nechcem mať tvár o 2 odtiene bledšiu než telo:( neviete či sa niekde nedajú zohnať aj tmavšie odtiene?