labrador

Príspevok v téme: labrador
anjelicek

ahojte,tato tema sa sem zrejme nehodi,ale vobec neviem kde najst nejake vhodne rady,v knihach urcite nie,chcem skor takto zo skusenosti... mam stvormesacneho labradora a neviem si akosi rady s jeho vycvikom.ako ste ho naucili chodit na voditku pri nohe,povelom dones,zostan... moj zatial zvladol sadni a daj labku...ale co ma viac stve vzdy na voditku chyti taky´´rapel´´ a zacen kusat a skakat do noh..

anjelicek

dedy zatial toho nie je vela,ako som ti spominala,sadni,labku a napr ked sa hrame aj vonku na poli a idem mu hodit nejake polienko,tak si tak zvykol,ze vzdy si sadne a az ked to hodim tak uteka za tym a prinesie,strasne sa tomu tesi:-)teraz ma naplno zamestnala skola,ale vzdy co len budme mat chvilu volno sa chcem pustit do povelu lahni a ostan,to mu nejako nejde,tak to musime viacej trenovat.

dedy

anjelicek, je dolezite havka cvicit na to co mu chuti, ci su to granulky alebo nejaka suncicka (ja som dlho cvicila na sunku- na kocky pokrajana, do kapsicky a slo sa cvicit)
a co uz take viete? myslim nielen doma, ale i vonku na prechadzke

anjelicek

dedy piatel mu skusil len tak kupit male balenie toho eukanuba a kupil mu este pedigree,hoci som mu to zakazala.wrr... za tymi eukanubami sa ide potrhat :-D vzdy si zoberiem tak do hrsti a kazem mu sadni,daj labku najprv jednu,potom druhu,obe,vies ako poslucha a pri tom mi tu ruku tak hypnotizuje.vzdy mu potom dam tu granulku za odmenu:)

dedy

anjelicek, je ti to luto,a je dost pravdepodobne ze ti to bude luto vzdy, ale pokial si to spravila okamzite, je dost pravdepodobne, ze mu to doslo
drzim palce

puka

ahoj anjelicek
nechaj mi tu na seba nejaky kontakt a ja ti poradimjeden pripravok...moja mala mala tiez problemy s uskami..chudatko mala usny svrab =(

anjelicek

uz som tu nebola:-( raz,dvakrat mal,ale to bol myslim ten usny maz.on ma supinky na usnici:-( ako ked clovek ma extremne vysusenu kozu a ma supiny:-(