nieco mi vyteka z bradavky

Príspevok v téme: nieco mi vyteka z bradavky
majamm

zistila som ze niekolko tyzdnov mi nieco vyteka z bradavky. vsimla som si, ze ten priestor (neviem ako sa to vola-asi prsny dvorec)okolo tej bradavky mam vacsi ako na druhom prsniku. to co vyteka je takej zltej farby.a vyteka mi to samovolne,zistila som to podla skvrny na podprsenke, ked si nieco skusim vytlacit sama, tak nejde nic.je to normalne alebo mam ist ku gynekologovi?inak mam 20 rokov.

RNG

vytok z prsnych bradaviek moze byt laktacia(mlieko, ked je v tele privela prolaktinu) alebo vysledok zapalu mliecnej zlazy, hlavne ked sa jedna o zlty vytok
Zvyseny prolaktin sa da adresovat hormonalne(progesteronovy ktem alebo Yam ako doplnok) ale zapal tyreba adresovat antimikrobilalnymi prostriedkami. Pokial lekar nezisti, o ktore mikroby sa jedna, treba brat nieco s co najsirsim zaberom na vsetky mozne(GSE, oreganovy olej, extrakt z olivovych listov...)
Tieto su ucinne na rozne bakterie, kvasne a mykozne infekcie a dokonca ciastocne aj na viralne.
A su to samozrejme volnopredajne potravinove doplnky, nie lieky, takze ich moze kazdy bez obavy kedykolvek pouzit v odporucenych davkach.

kitti

Ked ja chodim na kontroli,tak lekar to stale pozera,ci nieco nevyteka z bradavky.
Ked on to sleduje,tak to musi byt problem,nie?
Chod s tym k lekárovi,ak to nebude nic,tak aspon sa ukludnis