spoluziacka:(

Príspevok v téme: spoluziacka:(
kika123

som druhacka na strednej a uz dlhsiu dobu si vsimam moju spoluziacku ze ju nieco trapi ale neviem co nechce sa o tom rozpravat
je velmi fajn baba dobre sa uci ale ked pride na nejaku situaciu kedy sa jej ma niekto dotknut tak sa stiahne- vraj to nema rada a vsimla som si to uz niekolko krat aj na telesnej ked sme si davali masaze- vzdy dovolila len urcitu malu cast tela a nie dalej
coho to moze byt dosledok? myslite ze to moze byt nejake tyranie?

val

cloviecik, a coze zaria take strasne napisala,??? podla mna nic.
kika, takisto nerada nosim napr.tak ako pises - kratke rukavy a tiez by som sa najradsej presuvala tunelmi, pritom asi nebudem skrata, ked som bola modelka...niekedy som stastna a nevadi mi nic a ale vacsinou je to so mnou skor o tych tuneloch, alebo byt neviditelna

cloviecik88

z tej "zarie" mi ide uplna sekta... nedaj sa oklamat. ak by si chcela mozeme si o tom pokecat hm? napis mailicek, ak ces

predsa ja

mne tiez vadi ked sa ma dotykaju cudzi ludia, ale najviac mi to vadi ked sa ma chce dotknut niekto z mojej rodiny.napr.ked mam narodeniny tak neznasam ked mi mama alebo oco chce dat pusu

zaria

tak na toto by som ti odporucala precitat si knihy marcela vaneka alebo ist na jeho prednasku. tam by si sa mozno dopatrala priciny. vies co, pozri si jeho stranku www.milahelp.cz je to velmi zaujimavy clovek, najdes tam aj videa z jeho vystupenia v televizii. ak si o nom este nepocula, aspon sa dozvies nieco nove. nedavno mal prednasku v blave, na tej stranke je aj jeho plan na tento rok. drzim palce!

kika123

to je pravda
lenze ja to nemam len s dotykmi ale ani plavat sa nemozem mam problem si dat tricko s kratkym rukavom lebo uz ma ludia vidia viac a celkovo neznasam ked ma niekto vobec vidi najradsej by som chodila v nejakyej kombineze vtedy by som sa citila dobre:(

zaria

nevadi, ze si nas trocha oklamala, aj tak si fajn, ze si sa k tomu priznala. ja tiez nemam rada, ked sa ku mne postavi niekto prilis blizko a uz vobec nie, ked sa ma celkom zbytocne dotyka. niektori ludia maju taku potrebu, ze ked s tebou hovoria, musia ta alebo potlapkat po pleci, alebo do teba brnknut, skratka nejako sa ta dotknut. vobec ich nenapadne, ze to moze byt niekomu neprijemne. dost zle som to znasala v dopravnych prostriedkoch, kde sa tej blizkosti neda vzdy vyhnut. preto chodim radsej peso alebo autom. netrap sa, na svete je obrovske mnozstvo ludi a predstav si, ze kazdy ma iny otlacok prsta! tak preco by sme sa v inych charakteristikach mali podobat?

val

co je na tom, tiez nemam rada tesnu blizkost inych ludi, proste chytam paniku, ale liecit sa z toho nebudem...Inak ja vidim chybu v tych ostatnych ludoch, ktori grobiansky porusuju tu neviditelnu hranicu osobneho priestoru

bianka

nerozumiem, co si vlastne chcela zistit ? aky mas v skutocnosti problem? preco nemas rada dotyky a ludi blizko seba?