Mal som mokry sen

romanoos12

V poslednej dobe mám kaźdú druhú noc mokrý sen...prvý raz to bolo takè že woow, no keď sa mi to začalo stavat častejsie tak mi to začalo hrozne vadiť...poraďte niekto ako sa toho zbaviť :)

LjjMistr18

Nazdarko ludia mám 18 rokov ked rano sa zobudim mam mokre pyžamo už ma to sere stale sa prezliekať som pomaly dospeli ako sa teho Mokreho Snu zbavim mam už plne zuby teho prosim poradte nechcem stale striekať jak chuj ďakujem za odpoveď.

natarafed

to čo tu píšete.veci typu sem tam si ho vyhoň a takto a nestane sa to sú úplné blbosti.honím si každý druhý deň a dnes v noci som mal mokrý sen.večer som dokonca ani nemyslel na sex alebo na ženské a proste sa mi sníval sen, že som na chate a jebem tam vo vani nádhernú blondínku a keď som sa do nej urobil tak sa to stalo aj naozaj a v tom som sa zobudil :) a nemusí sa to stať pri každom takomto sne lebo sa mi to veľakrát snívalo a nemal som mokrý sen

Tomino 24 r

Ja som mal dnes mokry sen ,, bol som po nocnej aa snivalo sa mi ze mi baba robi oral aa uz si pamatam len na slasny pocit , aa o par minut mokre boxerky aa paplon , :) ale je to neprijemne ked spite u niekoho ineho ako doma :D

Bubu****

len tak...
ešte som v živote nevidela aby mal niekto hnedé semeno. Podľa mňa nič nevidel a chcel sa machrovať, alebo si z teba robil srandu. Na mokrý sen v dospelosti ti odpoviem otázkou: Prečo si myslíš, že farárom dovolili onanovať?

Tinusha a ufonko
to či chlapovi v noci stojí alebo nie nemá nič spoločné s mokrým snom a ani s uspokojením. Tak ako je známa ranná erekcia, keď sa chlap ráno zobudí tak tak isto to funguje približne 7 krát za noc. A nemá to nič spoločné s dostatočným sexom, onanovaním, alebo mokrým snom.

0vecka

lol tu asi vela ludi netusi o co ide...

ide tu o to ze ked sa chlap dlhsie nespravi tak to semeno vide von v noci... teda za normlanych okolnosti ziaden mokry sen nehrozi ak ma dost sexu alebo si to robi sam....