Ako nájsť kamarátov?

Príspevok v téme: Ako nájsť kamarátov?
:(

Ahojte mam kamaratky ale to iba 4 a niesme partia a ja ked chcem ist vonku tak vacsinou nemam skym :( chcela by som si najst viac kamosiek alebo najlepsie sa dostat do nejakej partie ale neviem ako nato :( niekedy mi je az do placu :( cele dni sa doma nudim a teraz budu prazdniny a to sa asi zo samoty zblaznim :( tak poradte ako si najst kamosky alebo kde ste si vy najcastiejsie nasli kamaratov ?

VeROnik_12

Ahojte vsetci!!! Mam malo Kamaratov
A preto by som sa vas chcela spytat ci
By niekto nesiel von dakto s zilinského
Kraja mam 12 rokov.

SomJa

Zdravim vsetkych, hladam calana , babu 13 - 16rokov, ja mam 14 , kto by chcel robit rôzne veci npr. natacat na youtube, chodit do kina...jednoducho tráviť cas ako partia tak mi napiste mail

SomJa

Zdravim vsetkych, hladam calana , babu 13 - 16rokov, ja mam 14 , kto by chcel robit rôzne veci npr. natacat na youtube, chodit do kina...jednoducho tráviť cas ako partia tak mi napiste mail

jankosuster

ahoj moja neviem či ešte poslúžim ale mam pocit že najlepšie je ísť snimi do MCdonaldu. ja nemam ani jedneho kamarata skus si pridat 35615121 friendov na FB to ti zlepsi pocit tvoj janko poradim aj nabuduce ked chces mozeme sa zoznamit mam 56 rokov a rad poradim v tazkych situaciach :)

tacosipoviesvoje

No dosť neskoro reagujem
na tentno príspevok.. ale tak predsa ja mám kamarátov ak sa to tak nazvať dá ale cíti sa sama možno to je aj preto ze som sama ja neviem.. ale aj ja by som rada niekoho spoznala (: tak ak by sa niekto našiel od 12-16 rokov bola by som rada (: (: (:

xxvikikexx

Aj ja mám problém ja som sa presťahovala doViedne takže nová škola hneď 3 týždeň niekto povedal že ja som povedala že moja trieda je blbá oni ma neznášajú moja najlepšia a jediná kamarátka je na Slovensku a teraz je viac s niekim iným aj keď som v Slovensku mám strach že aj ju stratím ale keď jej poviem že si myslím že ju má radšej ako mňa tak sa naštve ale ona má aj iné kamarátky okrem mňa ale ja mám len ju čo mám robiť???

elsa 5.5

tak toto je problém dnešnej doby u detí sedíte doma pri pc a nechodíte von čo tak sa dohodnúť s nejakou spolužiačkou aj s inej triedy z nejakého krúžku ísť do cukrárne na ihrisko do kina vonku je pekne možností je tak veľa choď najprv s jednou a potom zavolať aj ostatných...