zle po alkohole ale velmi

Príspevok v téme: zle po alkohole ale velmi
milan_ba

AHOJ, mam 23 rokov a ked si vypijem (staci par velkych piv) den nato mi je velmi zle, bol som lieceny na mononukleozu cca 5 rokov dozadu ale pecenove testy su v norme, bola mi diagnostikovana tetania, podla mna to ma s tym nieco spolocne) teda moze mat? nemyslim klasicku "opicu" ale skvor trpnutie ruk, ak si poobede lahnem tak mam pri "spanku" velmi cervene oci a podobne, co to moze byt? dakujem

Tamicka

:) Treba sI dat pred pitim specialny prirodny extrakt z Indickeho kaktusu TEX OE, ktory je presne na toto urceny... Mozete potom vypit co chcete kolko chcete a rano ste uplne v pohode :)

Jerry Bruckheimer

Čau Milan , presne viem o čom píšeš . Tetania ti pridava na alkoholickych absťakoch viac ako u inych ľudoch . Trpnutie brady , ktore prechadza do trpnutia ruk a sťahovania brucha + večer po opici nemôžem spať a straši ma :) Mne pomaha xanax ale to tiež nie je vyhra , preto obmedzujem a snažim sa uplne vysadiť .

Wašo

Mne po alkohole neni vobec zle a to možem vypit čo scem a kolko chcem moje telo mi nedáva žiadne signáli asi mu ten alkohol nevadí tak teda na zdravie

anonym18

Ja by som poprosila rada vcera som sa pekne opila,zas nie,ze by som nevedela chodit,,a je mi dost zle na zaludku poradte neaky domaci liek.

martin82

Ako je to s pecenovymi testami?Cital som nazor ze sa mozu javit ok, pretoze ten test sa tyka ako keby len nejakej casti pecene. Ja viem je to z krvi, ale ten clanok publikoval lekar. Nieco v tom zmysle, ak su pecenove testy zle, moze byt uz neskoro Skus rozny alkohol, pivo, vino, tvrde, ci sa to nemeni, tym vylucis ci to robi alkohol, alebo len nejaka sucast. Pivo je kysle okrem Pilsnera, tak skus plzen-ten je zasadity.

zubik

no ja som si minule dala vecer dve piva a cele doobede mi bolo strasne zle,ale ja mam cukrovku,mozno je to tym,z ineho alkoholu mi zle nebyva.odvtedy pivo nepijem, skus si najst nieco ine, ked uz chces pit, aj strik vie osviezit....