Plavky na male prsia

Príspevok v téme: Plavky na male prsia
prsiicko

poradte mi.. som zufala.. aky vrchny diel opticky zvacsi prsia ? aky strih ? farba ? ja sa asi tento rok zase nepojdem nikde kupat ! uz kamosi teraz maju plany kde vsade chcu ist a ja uz vymyslam ze nepojdem lebo sa bojim vody a take vyhovorky mam .. ale to len preto ze sa hambim za svoju postavu ... aj tie siroke boky.. aaa.. a tie prsia :(( da sa to dajak "upravit" plavkami ?? hmm .. asi nie co ? .. ako to riesite vy ?

suns

baby male prsia vyzeraju asi takto - pekne male bradavky, a akurat do ruky, cize take 1,2... co je v pohode :) tak sa uz nehambime tolko za seba, su push-upky,ktore to spravia, a ked chceme ist bez, ideme bez :)

suns

kocky ja pracujem v bratislave v super predajni so spodnym pradlom a plavkami, je tu tych predajni asi 5, vedela by som vam rozpravat, co vsetko sa da vycarit s malymi prsiami..denne radim zakaznickam co treba.. takze len by som odporucila..ale nechcem robit reklamu..budeme mat teraz 50% vypredaj na vsetky plavky, 70€, 50€ vsetko za polovicu... skoda, nechcem tu robit reklamu :( ale na male prsia bud typ podprsenkovy, alebo 3uholniky + vlozit vystuze - tie mame, niekedy aj dve davame :P alebo 3uholniky mame aj vystuzene, a fakt baba prisla s 0 prsiami a odchadzala s usmevom a za 30€ pred zlavou si kupila vrsok krasnej modrej farby, 3uholnik, vnutri vystuzeny, spevneny + pekne hrubsie ramienka okolo krku :) treba asi natrafit na dobru predavacku, ktorej nejde o prachy ale o spokojnost zakaznika... :)

Cynthíík

Ja vám strašne závidím tie malé prsia, ja som štíhla ale mám na soj vek (16) veelmi velké prsia. A kupiť plavky je teda pola mna ovela väčší probnlém. Väčšina trojuholíkov mi ich poriadne nezakryje, albo tie tenké šnuurky nedržia..A som ofkázaná na kombinovateľných, kedže vrch potrebujem vždy čo najväčščí a spodok 36, jento fakt problem.. Nehovoriac o všetkých tých krásnych bandeau topoch o kotrých možme my baby s vacsimi prsiami len snivat:( Aj teraz som si objednala plavkyx VS- spodok S, vrch najvacší L, chcela som aby to vyzeralo decentne, aby mi nič netrčalo a zas v tom vyzeram ako Pamela. Je ti strašne otravné ked idetet po kupalisku a všetci na vás čumiaa:(

rikimiki

ahojte moja manzelka ma tiez male prsia ona sa za ne no...nechcem pouzuit hambi.
Preto som si zobral pod palec veskere jej spodne pradlo, obliekam ju sexi a vzbudzujem v nej sebavedomie, no trvalo mi to cca 5 rokov a teraz sa konecne da povedat, ze si je vedoma toho, ze je pre mna a chlapov mne podobnych atraktivna a sakra sexi a to vsetko len vdaka tomu, ze je taka aka je. to je celi problem a naviac naramne jej seknu male trojuholniky a to vo svetlej farbe bez vypchaviek. vsetko je vo vas, nerieste svoju dokonalost zviraznite tie prednosti. a drzim palec.