Piercing v pupku

lsimonkal

Ahojte dala som si piercing do pupku ale mam ho krivo spodnu gulicku mi taha do lavej strany a velmi ma to hneva :( co s tym ? dalo by sa to prepichnut este raz ?

Little S

Ahoj baby!
Potrebovala by som radu, mam piercing v pupku okolo mesiaca, je to dossť krátka doba a tak nie je nič výnimočné, že mi to hnisá... Pri silnom hnisaní, mi bol vymenený pirercing za titánový... nehnisá to tak nechutne ako predtým opuch sa vďaka bohu stiahol, no najmä vrchnú dierku mám strašne suchú čo je nepríjemne dráždivé a vyvoválava začervenanie ... Nevie ti mi poradiť, čo si mam na to davaat? :) budem vaam velmi vdacna! Dakujem! Ak vás môžem poprosiť, nechajte mi odkazy na maili..Dakujem

nikusik

ahojky...chcela by som sa opytat ci boli piercing do brucha...mam v jazyku ale chcem aj do brucha len musim este makat natom aby som schudla ..dakujem za rady..

Simulciatko

Ahojte! Ako tak pozeram, mate skvele skusenosti! Mna by zaujimalo holky, ci si mozem dat pri prepichovani priamo zlaty piercing, alebo to musi byt ocel..Uz pri usiach sa mi potvrdilo, ze zlato mi znasali najlepsie a prave pri nom sa mi vsetky dierky zahojili rychlo ... Okrem toho, neobmedzovalo vas to pri roznychcinnostiach? Nakolko ja tancujem a bola by som nerada ak by sa mi tam vdaka tomu nieco zanieslo ,alebo ak by sa mi piercing zachytaval o veci ... :-/ mozte mi prosim poradit? Velmi rada by som si ho nechala urobit ... no obavam sa najma rizika hojenia ... Dakujem - ak mozte prosim kontaktujte ma mailom : sim-kaa@seznam.cz Este raz vdaka! =)

MissHellka

prosim mohli by ste mi poradit? ja strasne chcem piercing do pupku ale moji rodicia mi ho nechcu dovolit lebo si mislia ze by mi to dajak mohlo ublizit na zdravi ci take daco. prosim ake to ma rizika a tak?

similik :)

pre ceruza 5565

piercing usneho lalocka je nič .. ke dides o 3 dni s moru tak do vtedý to už budes mat aj zahojene ..... ja mam v ušiech obidvoch dokopý 11 dierok a každá jedna sa mi zahojila po menej jak 2 dnoch ziže nestresuj !

similik :)

ahojte :) strasne prosím o radu mam piercing v pupku už tak daco okolo mesiaca ň:) najprv som použivala slanu morsku vodu asi 1 týžden vobec to nepomahalo ... :( potom som použivala FRAMICOIN zaza nič a teras peroxid vodika a vobec mi ič nepomaha co mam robit ? :( neboli ma to ale mam tam taku dos velku priehlbinu okolo hornej guličký hej ju výtlačím tak tam mam asi 3mm dieru :( co mam robiiíít ? pomožte mi prosíím :(

paba

pre ssaassaa2010
pokial sa o piercing dobre staras, tak sa nemusis bat ziadnych komplikacii a ak by bolo niekedy moc zle, vzdy si ho mozes vybrat. suvis s tym, ci budes moct mat deti, urcite nema :)

ssaassaa2010

ahojte ja by som sa chcela opytat ci by piercing do pupka mohol byt az taky rizikovy ze by som nemohla mat deti....pls chcem vedeit