Ako je v Pezinku

lola115

soare..ale nic..ja len ze tiez mam depky..no aspon som mala..vsetko bolo cierne,smutok,bla bla bla...ale tak uz je lepsie ked kus..

lola115

to len preto ze ma clovek depresie a neciti sa dobre a chce sa zabit?tak len pre to musi ist na liecenie???je to normalne...?

silvus

Náhodou ja som bola tam kde Pusate a vôbec tam nebolo tak zle, našla som si tam kamarátky, veľmi dobrý kolektív. Bol tam presný režim, milé lekárky aj sestričky...Len nevýhodou liečenia je, že tam v nemocnici žijete akoby v takej ochrannej bubline, ktorá po prepustení spľasne a ste hodení do vody, tak plávajte a pomôžte si sami, musíte sa už spoľahnúť len na seba, svoju vôľu a odhodlanie. Ale kto chce, ten to dokáže...Veľa zdaru

barbinka

pusate ty si naozaj chorý človek. sa tu nerozkrikuj. nevidíš, že tie dievčatá sa chcú vyliečiť? tak ich od toho neodrádzaj.

pusate

bože ako môžete chcieť ísť na psychiatriu,m§a tam pred rokom zavreli na silu ptroti vôli a už nikdy tam nechcem ísť !!!zničili mi tam život,po prepustení som sa cítila hroooooooooozne ovela horšie ako pred tým a teraz sa ich nemôžem zbaviť,furt otravujú s tými ich kontrolami a dohodou,čo ma donútili podpísať,ale vôbec som s ňou nesúhlasila ale vyhrážali sa tak som to musela podpísať,no absolutne to ignorujem,nedodržujem to ani náhodou...nikdy!!a keby ma tam otec zase chcel nasilu zavreť tak ujdem z domu,račej budem pod mostom ako na tej....psychiatrii

soare

boze boze bozeeeeeee........ja to asi neprezijem...co mam robit???? je to strasne silne...pomozte mi...co mam robit???!!!!

liya5us

Joj tak to neviem, ale surne pripady sa beru asi aj hned.
Len ja to mam tak, ze si mam rozmysliet, kedy chcem ist (momentalne este mam nejake povinnosti) a potom uz na to otvorene oddelenie asi je aj nejaka cakacia doba, podla toho, ci prave maju alebo nemaju nejake miesto volne.

soare

Nevies ci je nejaka cakacia doba alebo by ma tam vzali hned? Citim nieco strasne vo svojom vnutri. Ak ma nezoberu hned, tak neviem ci to prezijem :(((( pomoooooc :(((