Tehotensky test RapiClear

hadik

ahojte chcem sa spýtať či ste niekto mal skúsenosti s oplodnením podľa dr. Jonáša???dala som si u neho vyrátat na pohlavie chlapca ale príde mi to čudné že termín na pohlavný styk mi dal pred 4 dni pred menzesom....tak sme to skúsili a neviem či sa dá aj vtedy otehotnieť je to síce len 1 deň ale ja som zvedavá to je asi skoro na test....

hadik

ahojte chcem sa spýtať či ste niekto mal skúsenosti s oplodnením podľa dr. Jonáša???dala som si u neho vyrátat na pohlavie chlapca ale príde mi to čudné že termín na pohlavný styk mi dal pred 4 dni pred menzesom....tak sme to skúsili a neviem či sa dá aj vtedy otehotnieť je to síce len 1 deň ale ja som zvedavá to je asi skoro na test....

monka

Dakujem vam vsetkym babenky za prispevky, tesi ma, ze niekto "na mna" reaguje. No myslim si, ze asi dalsi test nebudem porebovat, lebo ma uz v noci chvilu pobolievalo podbrusko ako pred menstruacou takze ratam, ze asi do 2 dni pride:-( Neva

jablonkaa

monka, mne sa zda ten 5. den prehnany..... reklamny tah, aby si si kupila prave tento test. urob si test, akykolvek, v case, ked by mala nnastat menstruacia a urob si ho z prveho ranneho mocu.
ja som robila v case menstruacie a myslela som, ze je negativny, trvalo viac ako 5 minut, kym pasik ako-tak zruzovel.
prvy ranny moc je naozaj najviac koncentrovany, hladina HCG je v prvych dnoch tehotenstva velmi nizka, takze je takto lepsie detekovatelna.

agina

monka je to jedno kedy testujes, ale najlepsi je ranny moc. Aj u doktora vzdy pytaju len ranny.Drzim palce, aby to nabuduce vyslo.

monka

panča, čo si napisala sama dobre viem, ale kedze ten test moze byt pouzity celych 24hodin, tak v podstate by to malo byt jedno, kedy som sa testovala nie?

monka

agina nie nerobila som si ho z ranneho mocu, robila som si ho bud z 2. alebo 3. mocu, nepamatam si urcite. A ved to, ze urci az 5ty den od oplodnenia, pricom posledny styk som mala pred 5 dnami.No ved uvidime,ale neratam s tym, ze by som bola:-(

agina

monka Rapi clear ti urci tehotenstvo uz od 5-teho dna oplodnenia.Takze ak ti ukazal, ze nie si tehotna, urcite nebudes.Robila si si to z ranneho mocu??? Vtedy je tehotensky hormon najsilnejsi.Ak tehotna nebudes, nestracaj hlavu, na buduce sa to urcite podari.