Škodí zmrzlina?

Príspevok v téme: Škodí zmrzlina?
eskimacik

Mojím najväčším hriechom je nadmerné konzumovanie zmrzliny. Každé leto kvôli tomu priberiem, lebo jej zhltnem obrovské množstvá. Cez zimu potom tie kilogramy pracne dávam dole. Asi tomu málokto uverí, ale som schopná denne skonzumovať aj dva litre zmrzliny. Niekedy si hovorím, že sa jej musím prejesť, aby mi bolo zle a sprotivila sa mi, ale zatiaľ to nevyšlo. Už som z nej párkrát aj vracala, ale o dva dni sa chuť na zmrzlinu vrátila. Mám pritom rada iba smotanové, neznášam napr. ovocné. Keďže sa mi nedarí svojho zlozvyku sa zbaviť, rada by som aspoň vedela, či mi to môže vážnejšie uškodiť.

eskimacik

No, to si vystihla správne, že to chce už liečbu. Veď si predstav, že ja som pre niektorú konkrétnu zmrzlinu ochotná aj cestovať niekoľko kilometrov, dokonca do iného mesta, lebo mám na ňu chuť. Mám špeciálne termosky do ktorých ju nakúpim a doma potom požieram.

dianka1

skus sa spytat RNG., on mozno vie, co zmrzlina v tele sposobuje. myslim si, ze tam je aj vela vselijakej chemie a to tiez nie je sranda. a vela stuzenych tukov, to su riadni zabijaci. radsej pracuj na tom, aby si sa z toho vyliecila. lebo toto je asi uz naozaj o lieceni.

[zruseny12]

to,ze zjes tolko zmrzliny ti verim,ja som cez jeden vykend urobila pomaly 10litrov zmrzliny a zjedli sme ju raz dva...my zasa mame radi ovocne...citala som niekde,ze v horuce leta zmrzlina by sa nemala jest,lebo telo je rozpalene a zmrzlina je studena...to je ako ked das na rozpalenu pec vodu,tak ze vraj reaguje aj telo...mali by sa jest iba potraviny a pit napoje aby mali teplotu podobnu telu...ale,jasne,ze clovek stale robi opak...