Wobenzym

kixx

maryen, myslim, ze tak by to aj malo byt, predsa len zdravie mame len jedno a ked o to sa nebudeme starat, tak potom nemozeme ocakavat, ze budeme fit a ze sa budeme dobre citit!

maryen

Keď niečo telu pomáha tak mne teda je jedno čo to stojí :)
Hlavné, že mi to pomôže, že ma to postaví na nohy ;)

Julka266

Zdravy zivotny styl je super, to suhlasim. Lenze vela ludi to v dnesnej dobe flaka a prejavi sa to na tom zdravi. S enzymami mam skusenost a ja napriklad nedam na ne dopustit, kedze viem, ze mi pomohli, ked bolo treba. Ked som zdravotne na tom nebola najlepsie.

Faith Healer

Príspevky od tohto používateľa boli zablokované, na základe opakovaného porušovania pravidiel diskusie.

nestero

ja mam s wobenzymom velmi dobre skusenosti - iherb.co Uzivam ho dlhodobo na imunitu a velmi mi pomohol. Predtzm ako som ho zacala uzivat som bola chora kazdy mesiac. Teraz uz dlho nic

nikola.stein

Rraan v príbalovom letáku je to všetko napísané, že ako si ho dávkovať a taktiež prípadne sa dá poradiť predsa s lekárom, prípadne lekárnikom ;)

rraan

cital som hodne pozitivnych reakcii na wobenzim ako ublizit ti to nemoze tak nic sa nestane ked ho budes brat a precitaj si niekde v akich davkach ho odporucaju ak ti pomoze dobre ak nie tak vlastne o nic nejde ak ta neodradi cena.

Julka266

Angelika poviem ti, ze ja napriklad som vdacna za to, ze Wobenzym je takej farby akej je. Uzivam denne viacero tabletiet, kedze mam niekolko zdravotnych problemov a vacsina liekov, ktore uzivam vyzera priblizne rovnako, uz niekolkokrat sa mi stalo, ze som skoro uzila ine ako som mala a pri tomto lieku, pri tychto enzymoch mam aspon istotu, ze si ich nezamenim so ziadnymi inymi ;)

nikola.stein

Angelika ten obal má svoj význam. Má opodstatnenie. A to farbivo aby malo na človeka nejaký škodlivý vplyv tak by sme ho museli jesť vo veľkých množstvách a to dlhodobo. Takže myslím, že je úplne bezpečné jeho užívanie podľa dávkovania.

Angelika3

No neviem či ide výrobcom Wobenzymu až tak o dobro ľudí, keď zoberieme do úvahy, že podľa zloženia, krikľavá farba tabletiek sa dosiahla použitím dvoch farbív, ktoré majú preukazateľne určité nežiadúce a možno aj karcinogénne účinky.
Keď už za tie prachy a vychvaľovaním sa enzýmami, mohli aspoň použiť trebárs nejaké prírodne a neškodlivé farbivo.
A napchávať sa tým v takom veľkom množstve? To aby človek celé dni myslel len na to, či už užil dostatočné množstvo tabletiek.
Ja neviem ľudia, ako keď vám to pomáha tak dobre, ale naozaj sú aj iné lacné a účinne prostriedky ako si udržiavať zdravie a dobrú imunitu.