potrebujem pribrat ale nedari sa... co mam robit?

maria577

mne sa podarilo pribrat ked som brala vitamin B12, ale mala som ho v tekutej forme z eshopu vitarian.sk, z tabletkovych som nepriberala

akve

Aloe vera gel od Foreveru sa da kupiť prostrednictvom distirbutorov priamo z firmy. keby si mala zaujem o podrobnejsie info,napis na evkanemeth@gmail.com

nathalia123

kika213, vies ale to nie je normalne, ked sa pri takej vyske a takej nizkej hmotnosti este snazis schudnut, tak radsej nepis nezmysly dievcatam, ktore chcu vyzerat normalne a nie ako chodiace vychudnute kostry! Aj ked BMI nie je smerodajne, tvoje je zalostne nizke, tak sa preber a nepis, ze jej netreba pribrat, ja mam 172cm a 59-60kg a som stihla, ale zdravo stihla- mam aj prsia a ani kosti mi netrcia..

alina

171, 53-54... chcela by som takych max 58kg, lebo mi trosku trcia kosti a nepaci sa mi to... a ten aloe gel sa da kupit v lekarni alebo kde?

akve

ahoj, aj ja by som ti odporučila piť aloe vera gel, a vo firme Forever Living Products máme k dispozicii aj vitamin B12, moja známa tiež to začala brať a priprala 7 kg. Tiež je výborný Bee Pollen - včelí peľ a koktejlový nápoj Forever Lite Ultra si vypiť po jedle.

alina

medusa kde zozeniem tie napoje prosim? a nie, ja necvicim skoro vobec, obcas zabehnem na disco poriadne sa tam vyskacem a to je vsiooo, a stale nie a nie pribrat :(

medusa

Ja som doporučil pitie aloe vera gelu od fi LR, medový 3x denne 20-30ml pred jedlom, alebo Vita aktiv /je to nápoj z 21 druhov ovocia a pije sa v dávke 1-2lyžičky denne. Výsledok sa dostavil asi po 4 mesiacoch.Tieto výrobky sa môžu aj vzájomne kombinovať.