Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Sex a zápal močových ciest

Viviene

Ahoj všetky ťažko skúšané ženy... mám presne rovnaký problém ako tu píšete viaceré... opakovaný zápal močových ciest a baktéria E-coli v moči. Som frustrovaná z návštev lekárov lebo okrem tohto mám aj iné zdravotné problémy a lekárov pramálo zaujíma podstata problému a je im jedno či sa problém lieči alebo nie... Zaujímalo by ma či ste si skúšali pomôcť doma samy nejakými prípravkami alebo domácimi receptmi a či sa vám podarilo zvládnuť tento zdravotný problém aj bez návštevy lekára?? najmä vzhľadom na to, že je to dosť nepríjemné, neustále nutkanie rezanie pálenie atď...človek nevie čo s tým a nemá dôveru v lekárov... Ak by niektorá z vás vedela poradiť aj niečo iné okrem urologického čaju a brusníc nejakú stravu, denný režim atď čo robiť a nerobiť tak v kocke budem veľmi vďačná :) Držte sa všetky a bojujte aj keď viem dobre že je ťažké sa držať vpohode a usmiata...

mandy6

Ahojte. Ja mám problémy s močovými cestami už 5 rokov. Vždy som bola liečená len Biseptolom. Leukocyty na 2 až na 3 kríže. Raz som išla na pohotovosť, keďže na Biseptol som bola rezistentná a nie a nie prestať. Dostala som zinat, ktorý mi hneď pomohol. Po pár týždňoch sa však všetko vrátilo a ja som išla prvý krát na urologiu. Spravil mi sono a predpísal urovaxom a nolicin. Úľava hneď po prvej tabletke! Urovaxom sa berie 3 mesiace, nie sú to žiadne ATB, iba pomáhajú imunite močového mechúra. Išla som aj na stery gynekologovi, pretože som mala E-coli v moči. Uvidíme akú budú výsledky. Tak isto som poslaná imunologovi. Je to dosť záťaž na psychiku, mne sa už sníva o tom, ako hľadám WC, v noci sa budím a idem na WC. Horúci kúpeľ je pre mňa veľká úľava. Pýtala som sa aj urologa, či mi to nemôže ublížiť a povedal, že určite nie. Umývam sa po každom použití toalety, hygienu dodržujem na 100%. Pitný režim musí byť a tak isto aj po sexe idem hneď na WC. Ak nejdem, na druhý deň je to tu. Spávať v ponožkách, a teplo sa obliekať, chrániť si ľadviny a nohy! Tangá nohavičky nie sú vhodné, aj keď ja iné v skrinke ani nemám :-) Držím vám palce baby, ak sa vám to často opakuje a máte pocit, že to má čo to so sexom, utekajte gynekologovi, spraví kultiváciu a o 2 týždňa vám vie povedať, čo je príčina vášho trápenia. Predpíše väčšinou vaginálne čípky a budeme mať pokoj. Treba sa spýtať potom, či aj partnera treba liečiť !

_Emma_

Ahoj
niečo takéto mám aj ja a trápi ma to už dlhšiu dobu a zaujalo ma čo písala wendy298, mohla by si aj mne poslať link na tú omegu 3.
Ďakujem veľmi pekne.

zabiatko11

ahoj, tieto problémy som mala aj ja kedysi, nedodržiavala som pitný režim, ale odkedy ho dodržiavam, klop, klop, som v poriadku, nehovorím, že je to aj tvoj prípad, ale človek nikdy nevie, veľa šťastia

bibba

ahoj wendy, dik za tip, posli mi prosim ta link na ten vyrobok, presne ten, ktory si kupujes... dufam, ze si ho kupujes na Slovensku :)

wendy298

dievčatá mne sa toto tiež stávalo často.. zápaly močového mechúra.. ale PREŠLO TO!!! :D
skúšala som všeličo ale vždy liečenie trvalo týždeň a viac, ale skúste to, čo pomohlo aj mne: OMEGA 3 COMPLEX. NUTRILITE!
www.youtube.com
omega 3 je všeobecne proti zápalom a na toto mi to pomohlo úžasne! od vtedy som mala iba raz slabý zápal čo prešiel za deň..
prečo nutrilite? je to kvalita.. vstrebateľnosť 96% a pozrite sa čo spravila tretina kapsuly s tým pohárikom.. presne tak to ničí baktérie v tele (v tomto prípade escherichia coli v močovom mechúri)
pri zápale si treba dať dve kapsuly denne 2 hodiny po jedle a hodinu pred jedlom. Preventívne 1 kapsulu denne. Nesmie sa miešať s tukmi (omega 6)
vyskúšajte :) pomôže vám to ako aj mne.. fakt pecka liek :D

bibba

Prosim, ktore volnodostupne tabletky na mocovy mechur/mocove cesty su najlepsie? :( Urinal Akurat forte od WALMARK je dobry???

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.